ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Arkadiusz Jakubik ożenił się, żeby dostać kredyt

Arkadiusz Jakubik ożenił się, żeby dostać kredyt

20.03.2017, godz. 09:11
Arkadiusz Jakubik, Agnieszka Matysiak
foto: filmykultowe.pl

Arkadiusz Jakubik i Agnieszka Matysiak są już ze sobą od 25 lat. Okazuje się jednak, że ślub wzięli z mało romantycznego powodu. Pobrali się tlyko po to, żeby dostać... kredyt na mieszkanie!

Arkadiusz Jakubik to popularny aktor. Obecnie możemy go oglądać w filmie Wojciech Smarzowskiego "Ksiądz". Zanim jednak stał się sławny ledwo wiązał koniec z końcem. Podobnie jak większość młodych Polaków marzył o własnym gniazdku. Żeby marzenie się ziściło, ożenił się z Agnieszką Matysiak, by dostać kredyt mieszkaniowy.

Jak wyznał na łamach "Gali", są ze sobą już 25 lat. - Ślub wzięliśmy parę lat później z prozaicznych powodów: chcieliśmy mieć swpje gniazdo. i musieliśmy po prostu wziąć kredyt - wyznał aktor. - To była taka ceremonia pro forma, na którą zaprosiliśmy moją mamę, mamę Agnieszki i parę świadków. Ślub wzięliśmy tuż po świętach - 27 albo 28 grudnia, nawet nie pamiętam - powiedział Jakubik. - Nikomu o tym nie powiedzieliśmy. Wstydziliśmy się - dodał Jakubik.

Obecnie są jednak szczęśliwym małżeństwem. - Moi kumple też mi zazdroszczą. Mądrej i inteligentnej żony. I do tego, że jedno wspiera drugie i trzymamy się tak długo razem - opowiadał o małżeństwie artysta.

Zobacz: Arkadiusz Jakubik UDERZA w polskich celebrytów

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: