ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Artur Barciś ZAPOWIADA: Nigdy nie pójdę na emeryturę

Artur Barciś ZAPOWIADA: Nigdy nie pójdę na emeryturę

08.08.2016, godz. 07:00
ARTUR BARCIŚ_1PUBL
ARTUR BARCIŚ foto:

Za kilka dni skończy 60 lat, ale Artur Barciś nie myśli o upływie czasu. - Nigdy nie pójdę na emeryturę - mówi nam popularny aktor. - Ja chcę długo, zdrowo i szczęśliwie żyć i wciąż grać - zapowiada.

Gwiazdor "Rancza" i "M jak miłość" to jeden z najbardziej zapracowanych aktorów. Gra w filmach, serialach i oczywiście na deskach teatrów. Musi mieć siłę jak przysłowiowy koń.

- Zdrowie to podstawa, zażyczyłem sobie szczególnego prezentu na urodziny. Kiedy żona spytała, co chcę dostać, wymyśliłem sobie, że chcę taki bilans 60-latka, czyli zestaw badań dla tej grupy wiekowej. Ja od lat apeluję, żeby się badać, bo może się okazać, że od tego zależy życie - tłumaczy Barciś. Ta dbałość o zdrowie stała się powodem, dla którego aktor wziął udział w kampanii "Nie daj się zaskoczyć". Jej celem jest zachęcanie do wykonania badań w kierunku wirusowego zapalenia wątroby, zwłaszcza typu C.

- Nie wiedziałem, że tak łatwo się zarazić, a z drugiej strony to można skutecznie leczyć. A skoro tak, to nikt nie powinien umierać z powodu tych wirusów. Niestety, ludzie wciąż odchodzą. Zabija ich niewiedza - mówi aktor.

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: