ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Azja Express. Iza Miko zabrała do Azji złote klapki

Azja Express. Iza Miko zabrała do Azji złote klapki

26.07.2016, godz. 09:50
Izabela Miko
foto: AKPA

Program Azja Express zobaczymy na antenie stacji TVN dopiero jesienią, a już wzbudza duże kontrowersje. W mediach pojawiają się opinie, że w nowym show bogate gwiazdy bawią się w biednych ludzi. Oliwy do ognia dolała Iza Miko, która zabrała na wyprawę do Azji... złote klapki.

Azja Express, nowe show stacji TVN, które zobaczymy na antenie jesienią, od kilku tygodni wzbudza duże kontrowersje. Wszystko za sprawą formuły programu, która polega na tym, że gwiazdy podróżują po Azji, mając do wydania dolara dziennie. Patrząc na uczestników (Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Iza Miko, Agnieszka Włodarczyk, Renata Kaczoruk) można się spodziewać, jak trudne było dla nich to zadanie.

Najpierw Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zabrali w podróż do Azji walizki Louis Vuitton za 20 tysięcy złotych, teraz Iza Miko przyznała się, że spakowała... złote klapki. A przypomnijmy: gwiazdy w ciągu miesiąca musiały dotrzeć z Hanoi do Bangkoku, przemieszczając się środkami komunikacji, na które pozwoli im budżet. 1 dolar dziennie pozwalał głównie na stopa. Złote klapki z pewnością nie pomogły jej w tym sposobie komunikacji.

Jej występ w Dzień Dobry TVN poruszył internautów. Komentują, że celebryci w ogóle się nie orientują na czym polega backpacking.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: