ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Azja Express. Jak wyglądało afterparty po wielkim finale? Mamy zdjęcie!

Azja Express. Jak wyglądało afterparty po wielkim finale? Mamy zdjęcie!

01.12.2016, godz. 11:58
Azja Express
foto: Instagram

Za nami wilki finał Azji Express. Michał Żurawski i Ludwik Borkowski o mały włos pokonali Agnieszkę Włodarczyk i Marię Konarowską i to oni wygrali pierwszą edycję programu. Zobacz jak bawili się na afterparty. Prowadząca program ujawniła zdjęcie z imprezy.

Za nami finałowy odcinek Azji Express. O zwycięstwo walczyły trzy pary: Iza Miko z Leszkiem Stankiem, Agnieszka Włodarczyk z Marią Konarowską oraz Michał Żurawski z Ludwikiem Borkowskim. Po pierwszym zadaniu odpadli Iza i Leszek, więc do mety ścigały się już tylko dwa duety. Ostatecznie z finałowym zadaniem szybciej poradzili sobie panowie i to oni jako pierwsi uderzyli w złoty gong, sygnalizujący zwycięstwo pierwszej edycji programu.

Jak wiadomo, sukces należy uczcić. Nie dziwi zatem fakt, że uczestnicy Azji Express znakomicie bawili się na afterparty po wielkim finale. Prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciem z imprezy.

- A tak wyglądało afterparty Azja Express w Bangkoku Na zdjęciu tylko jeden zwycięzca ale obaj byli fantastyczni! Michał, Ludwik gratulacje! Dziewczyny też dałyście czadu Cieszę się, że mogłam tam być, totalnie! - podpisała swoją fotkę.

Zobacz: Michał Żurawski wygrał Azję Express. Można się było tego spodziewać!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: