ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Azja Express. Kto znalazł się w finale?

Azja Express. Kto znalazł się w finale?

24.11.2016, godz. 10:19
Azja Express
foto: Facebook

Za nami emocjonujący półfinałowy odcinek Azji Express. Po kolejnych zmaganiach w Kambodży poznaliśmy trzy pary, które powalczą o zwycięstwo w finale. I tak do ostatecznej rozgrywki staną: Izabella Miko i Leszek Stanek, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski oraz Agnieszka Włodarczyk i Małgosia Konarowska.

Za nami półfinałowy odcinek Azji Express. A w nim o miejsce w wielkim finale walczyły trzy pary: Izabella Miko i Leszek Stanek, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski oraz Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański. Tradycyjnie nie zabrakło emocji. Tym razem zawodnicy musieli przemierzyć 90 kilometrów i dotrzeć do starożytnego miasta Angkor Wat w Kambodży. Żeby nie było zbyt prosto, po drodze czekały na nich zadania. Pary musiały znaleźć nocleg w ulewny wieczór, wyrzeźbić w kamieniu logo programu Azja Express i oczywiście złapać transport.

Mimo że przez większość odcinka najsłabiej szło Izie i Leszkowi, finalnie to własnie oni pierwsi dotarli na metę. Za nimi u Agnieszki Woźniak-Starak zameldowali się Michał i Ludwik. Tym samy z programu odpadli Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański!

W 13. finałowym odcinku Azja Express zobaczymy pary, które będą walczyć o zwycięstwo: Izabella Miko i Leszek Stanek, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski oraz Agnieszka Włodarczyk i Małgosia Konarowska, które weszły do finału w 11. odcinku show. Macie swoich faworytów?

Zobacz: Justin Bieber pobił fana w Barcelonie! Agresywne zachowanie gwiazdora [WIDEO]

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: