ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Azja Express - najlepsze cytaty Rozenek z pierwszego odcinka

Azja Express - najlepsze cytaty Rozenek z pierwszego odcinka

07.09.2016, godz. 13:19
Małgorzata Rozenek w programie Azja Express
foto: Instagram

Pierwszy odcinek "Azja Express" zadebiutuje dopiero we wrześniu. Jednak już teraz wiadomo, kto będzie jego największą gwiazdą. To Małgorzata Rozenek, której teksty rozkładają na łopatki! Wybraliśmy kilka najlepszych cytatów Perfekcyjnej z 1. odcinka "Azja Express"

W programie "Azja Express" najwięcej szumu wokół własnej osoby narobi Małgorzata Rozenek. Już w zwiastunie dało się wyłapać jej wpadkę z językiem angielskim i porównywaniem się do Beckhamów. Prezenterka nie bierze jednak do siebie krytyki internautów, i jak sama przyznała, po pierwszej fali zażenowania nabrała do tego dystansu. Jednak cytat "Me is Victoria Beckham and he is David Beckham" to nie koniec. Już w pierwszym odcinku "Azja Express" przekonamy się, że Rozenek skradnie show pozostałym uczestniczkom. Podczas zaprezentowanego na konferencji prasowej odcinka padło wiele innych złotych myśli w wykonaniu Perfekcyjnej, którym nie można odmówić uroku. Oto kilka perełek:

"I tak mamy najlepiej, bo my jesteśmy razem. Jesteśmy niezniszczalni" - tymi słowami Rozenek wspierała w trudnych chwilach Majdana, który towarzyszył jej w podróży po Azji.

"Do you have food? W życiu nie wiedziałam, że będę musiała żebrać od człowieka jedzenie" - pierwsze starcie z brutalnością tego świata.

"Majtki mi spadają... Czy widać mi majtki" - takie problemy też się pojawiały.

"Radzio, pamiętaj, ja tylko nie jem karaluchów!" - mocne postanowienie.

"Nie chcę być hipokrytką w tym programie"

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek "Azja Express" zostanie wyemitowany 7 września 2016 roku o godzinie 21:30.

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: