ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Azja Express: Renata Kaczoruk znowu złamała obietnicę?

Azja Express: Renata Kaczoruk znowu złamała obietnicę?

13.10.2016, godz. 16:16
RENATA KACZORUK
Renata Kaczoruk wystąpiła w programie Azja Express. Nie wszyscy widzowie ją pokochali. foto: TVN

Renata Kaczoruk w programie Azja Express po raz kolejny została ukazana w negatywnym świetle? Narzeczona Kuby Wojewódzkiego znowu złamała obietnicę daną pozostałym członkom programu. Jej działanie było bezwzględne.

Szósty odcinek Azja Express upłynął pod znakiem konfliktu Renaty Kaczoruk z Leszkiem Stankiem. Do nieporozumień doszło nie z ich woli. Jak zawsze pomogły im w tym reguły gry. Dzięki wygraniu gry o amulet Hanna Lis i Łukasz Jemioł zdecydowali, kto w każdej z par będzie ścigaczem, a kto spowalniaczem. Ci pierwsi mieli przyspieszać wyścig do celu, a ci drudzy - spowalniać. Agnieszka Woźniak-Starak zaznaczyła, że ścigacz, który jako ostatni dotrze na metę, odpadnie z programu wraz ze swoim właściwym partnerem. Renata Kaczoruk wpadła na pomysł, aby nie stosować się do zasad i po prostu zrezygnować ze spowalniania. "W takim razie nie będziemy spowalniać" - umawiała się z resztą uczestników. W dalczej części programu widzowie mogli się przekonać, że modelka złamała umowę i zaczęła spowalniać Leszka. Była w tym nadzwyczaj skuteczna. W trakcie szukania transportu nagle odczuwała potrzebę fizjologiczną, ciągle była głodna i chciała w spokoju zjeść kupiony posiłek. W trakcie jazdy samochodem - nieskutecznie - zachęcała kierowcę do postoju. Leszek dał się wyprowadzić z równowagi i parę razy krzyknął na Renatę Kaczoruk. Na mecie okazało się, że działania modelki były bardzo skuteczne. Stanek był ostatni i gdyby nie czarna koperta odpadłby z programu. Na szczęście Azja Express to program nieprzewidywalny. Leszek i Iza nadal biorą udział w zabawie.

Po ciężkich zmaganiach z Renatą Kaczoruk mogło się wydawać, że Leszek Stanek już nigdy nie odezwie się do modelki. Nic bardziej mylnego. Aktor nie miał za złe Renacie jej zachowania. Co więcej, na koniec programu poprosił innych uczestników, aby nie byli źli na Renię. Podobny wpis umieścił na Instagramie. Tuż przed programem podkreślił, że podszedł do sytuacji z Kaczoruk z dystansem.

ZOBACZ: WOJNA Wojewódzkiego z Rozenek. Perfekcyjna grozi procesem. A Majdan na to...

Jeszcze sie lubimyyyyy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Renata Kaczoruk (@renul_ka) 12 Paź, 2016 o 1:26 PDT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: