ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Barbara Bursztynowicz: "Mam już dosyć Klanu! Koniec"

Barbara Bursztynowicz: "Mam już dosyć Klanu! Koniec"

14.11.2016, godz. 14:10
Barbara Bursztynowicz
Barbara Bursztynowicz foto: AKPA

Barbara Bursztynowicz nie ukrywa, że od czasu do czasu ma dosyć serialowej postaci Elżbiety Chojnickiej. Czy aktorka zakończy współpracę z serialem?

Barbara Bursztynowicz w wywiadzie dla magazynu "Show" przyznała, że czasem ma dosyć granej od lat postaci Elżbiety Chojnickiej. Kilkukrotnie zdarzało się jej, że chciała porzucić pracę w Klanie. Aktorka przyznała, że w chwilach słabości zapisywała sobie na karteczkach frazę "Mam już dosyć Klanu! Koniec!". Ostatecznie nie zdecydowała się jednak na porzucenie roli Elżbiety. Co ciekawe, aktorka wyznała, że nie jest pewna przyszłych losów serialu.

- Na razie wiem, że do końca grudnia Klan będzie emitowany. Co zdarzy się potem, nikt nie wie. Jesteśmy przygotowani, że to może być już koniec - wyznaje aktorka.

Bursztynowicz przyznała również, że coraz częściej marzy o zmianie. "Jestem aktorką, potrafię być różnorodna, umiem zagrać wiele charakterów. Niestety, nie każdy to rozumie. Minusem mojego zawodu jest zaszufladkowanie. Gdyby Klan trwał krócej, pewnie udawałoby mi się wyjść z szuflady. Dzisiaj myślę, że może jest już za późno. Aktorzy nie do końca są panami swego losu" - zauważyła aktorka.

ZOBACZ: Kaja Paschalska w bikini! "Ale d*pa!"

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: