ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Bartosiewicz to nie jedyna ofiara dziennikarki telewizji śniadaniowej? [NOWE FAKTY]

Bartosiewicz to nie jedyna ofiara dziennikarki telewizji śniadaniowej? [NOWE FAKTY]

03.11.2016, godz. 13:37
Edyta Bartosiewicz
foto:

Edyta Bartosiewicz ma dość nękania przez pracownicę jednej z komercyjnych stacji telewizyjnych. Dziennikarka telewizji śniadaniowej dostała od piosenkarki pismo od prawnika. Nie wiadomo jednak kim jest tajemnicza dziennikarka. Bartosiewicz postanowiła rzucić nowe światło na cała sprawę.

Wczoraj informowaliśmy o dramatycznym apelu Edyty Bartosiewcz. Piosenkarka napisała na Facebooku do kobiety, która od jakiegoś czasu ją nęka. Wokalistka zagroziła, że jeśli kobieta się nie opanuje i nie ustosunkuje do pisma od prawnika, które zostało do niej wysłane, opublikujej jej dane osobowe i poda nazwę stacji, dla której pracuje. Zaniepokojeni fani dopytywali się swojej idolki o co chodzi. chcieli też dowiedzieć się kim jest tajemnicza dziennikarka.

Bartosiewicz postanowiła uchylić trochę rąbka tajemnicy. - Pani Małgorzata R. szantażuje i nęka różnych ludzi już od dawna. Zgłaszaliśmy to do jej szefowej programu śniadaniowego komercyjnej tv, i usłyszeliśmy, że nic ją to nie ochodzi, bo przecież Małgorzata R. jest dobrą dziennikarką, to, co robi prywatnie, to jej sprawa. Szkoda, że szefowa programu nie pomyślała, że panią Małgorzatę R. poznaliśmy w pracy, podczas wywiadu dla komercyjnej stacji tv - napisała Bartosiewicz w jednym z komentarzy.

W dyskusję zaangażowana się również znajoma Edyty, która podobno zna Małgorzatę R. - Ja jej tak dobrze nie znam wypraszam sobie! Ale kilka razy z nią rozmawiałam i wiem, że ma problem, wiec tym bardziej wiem kto to jest i mogę naszej FB rodzinie pokazać tę panią - czytamy w komentarzu.

Mamy nadzieję, że dziennikarka nie będzie już nękać piosenkarki.

Zobacz: Kim jest dziennikarka, która miała nękać Bartosiewicz?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: