ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Bayer Full śpiewa "Majteczki w kropeczki" po chińsku - i rekrutuje (POSŁUCHAJ!)

Bayer Full śpiewa "Majteczki w kropeczki" po chińsku - i rekrutuje (POSŁUCHAJ!)

21.02.2010, godz. 12:23
Bayer Full
foto: Brak agencji

No i stało się! Główne wydanie chińskich wiadomości wreszcie podało informacje z Polski. I nie dotyczyły one zmagań polityków lub sportowców. Chińczyków zainteresowało jedno - Bayer Full i ich hit "Majteczki w kropeczki", a w zasadzie "Czerwone majteczki", gdyż na przypadający właśnie rok tygrysa lekko zmieniono tekst. Okazuje się jednak, że wkrótce Chińczycy mogą mówić także o tobie...

- Była to jedyna informacja z Polski na przestrzeni wielu ostatnich miesięcy! - mówi nam Antoni Roszczuk (52 l.), producent muzyczny, znawca Chin, który zabiera Bayer Full w trasę do Państwa Środka.

Przeczytaj też: Bayer Full śpiewa "Majteczki w kropeczki" po chińsku!

Centralna telewizja chińska CCTV opowiadała o polskim zespole, który chce wystąpić na targach w Szanghaju, jak o gwiazdach. Zaznaczyła, że zespół sprzedał aż 16 mln płyt. Chińczycy pokazali Bayer Full podczas próby, gdy śpiewał "Czerwone majteczki" po chińsku. Dziennikarka zaznaczyła, że zespół może odnieść u nich sukces, bo wśród ponad miliarda Chińczyków wielu może pokochać ich muzykę.

Bayer Full szuka osoby do zespołu!

Antoni Roszczuk zdradził nam, że lada dzień ruszy casting do zespołu polsko-chińskiego, który ma ruszyć w trasę po Państwie Środka. Jeśli przypadnie on do gustu Chińczyków, czeka go niebywała popularność. W grę wchodzą też występy w całej Europie! Szczegóły konkursu już wkrótce tylko w "Super Expressie".

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: