ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Beata Kozidrak broni męża: Byliśmy w separacji, nie zdradzał mnie

Beata Kozidrak broni męża: Byliśmy w separacji, nie zdradzał mnie

19.11.2016, godz. 09:49
Beata Kozidrak i Andrzej Pietras - jakie są ich relacje po ślubie?
foto: © AKPA

Beata Kozidrak stanęła w obronie byłego męża, Andrzeja Pietrasa. Gwiazda zdradziła, że nie czuła się zdradzana, bo para była w separacji od dłuższego czasu.

Beata Kozidrak zszokowała cała Polskę informacją o rozwodzie z Andrzejem Pietrasem po 35 latach związku. Gwiazda nie zamierzała jednak męczyć się w toksycznej relacji. Teraz, po czasie, przyznaje, że docenia to, co było dobre w ich związku i podobno nadal są przyjaciółmi. Kozidrak dodała także, że nie była zdradzana!

- Ja nie doznałam zdrady. Nie doświadczyłam zdrady. My byliśmy dwa lata w separacji z moim mężem, więc każde z nas robiło, co chciało. Ja też jestem zakochaną osobą. Mój mąż ma swoją miłość, a ja swoją. I tyle - wyjaśnia piosenkarka. Rozwód dla mnie katastrofą nie był. To, że zmieniamy swoje życie, powinno napędzać nas pozytywnie. Coś się zamyka, coś się otwiera. Ale ja nigdy nie powiem nic złego na mojego byłego męża. Mamy teraz bardzo dobre relacje. Życzę tego wszystkim, którzy dokonali takich zmian w życiu, żeby znaleźli tę kulturę w sobie i rozstali się w sposób pozytywny. I nie prali brudów, choć to bardzo trudne dla jednej i dla drugiej osoby. - mówi w programie Natalii Hołowni Gala studio.

Zobacz: Weronika Książkiewicz szuka miłości

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: