ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Beata Kozidrak ma problemy z sercem? Piosenkarka wydała oświadczenie

Beata Kozidrak ma problemy z sercem? Piosenkarka wydała oświadczenie

23.09.2016, godz. 14:30
Beata Kozidrak o relacjach z Andrzejem Pietrasem
foto: © AKPA

Problemy ze zdrowiem Beaty Kozidrak. Kilka dni temu piosenkarka musiała odwołać spotkanie z fanami ze względu na problemy z sercem. Co się dzieje z Beatą? Gwiada wydała kolejne oświadczenie

W ostatnim czasie Beata Kozidrak musiała zmierzyć się z wieloma stresującymi sytuacjami. Najpierw rozwód po ponad 30 latach z Andrzejem Pietrasem, a potem stres związany z wydaniem nowej płyty "B3". Organizm gwiazdy w końcu się zbuntował. W ubiegły piątek Beata Kozidrak poinformowała fanów, że ze względu na stan zdrowia jest zmuszona zawiesić trasę koncertową. - Kochani! Tyle serca włożyłam w pracę nad płytą, lecz teraz muszę o to moje serce zadbać... Wszystkie działania promocyjne są przełożone na inny termin, będę was informować. Życzcie mi zdrowia... - napisała na Instagramie.

W kilka dni po tym obwieszczeniu Beata Kozidrak umieściła na Instagramie nagranie wideo, w którym podziękowała fanom za wsparcie. Udzieliła również nowych informacji na temat stanu jej zdrowia. Jak się okazuje gwiazda czuje się zdecydowanie lepiej.

- Z całego serca dziękuję za wszystkie maile i smsy. Za to jak bardzo troszczycie się o mnie i moje zdrowie. Jest już dobrze. Dużo pracy było, dlatego organizm zareagował. Cały czas trwa promocja płyty, z tego co wiem bardzo się Wam podoba i jestem mega szczęśliwa z tego powodu - poinformowała Beata Kozidrak.

ZOBACZ: Beata Kozidrak chciała popełnić samobójstwo?! "Jej świat runął jak domek z kart"

#beatakozidrak #B3 #BINGOtour #Leszno #Konin

Film zamieszczony przez użytkownika Beata Kozidrak (@beatakozidrak) 21 Wrz, 2016 o 11:46 PDT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: