ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Beata Kozidrak o relacjach z byłym mężem. Piosenkarka stara się wszystko załagodzić?

Beata Kozidrak o relacjach z byłym mężem. Piosenkarka stara się wszystko załagodzić?

30.08.2016, godz. 11:25
Beata Kozidrak i Andrzej Pietras - jakie są ich relacje po ślubie?
foto: AKPA

Beata Kozidrak komentuje doniesienia na temat relacji z byłym mężem. Czy Andrzej Pietras pozostał przyjacielem dla swojej byłej żony?

Beata Kozidrak zdecydowała się na rozwód z Andrzejem Pietrasem po ponad 36 latach małżeństwa. Nie dziwi więc fakt, że ich decyzja była ogromnym medialnym zaskoczeniem. Zupełnie inne zdanie na temat rozwodu ma główna zainteresowana. Beata Kozidrak przyznała, że zmiany w jej życiu zaczęły się już dwa lata temu, gdy przeprowadziła się do Warszawy. To właśnie w stolicy piosenkarka dojrzewała do decyzji o rozwodzie. To tutaj powstawał również materiał na jej najnowszą solową płytę pt. "B3", której premiera została zapowiedziana na 16 września 2016 roku. Przy okazji rozmowy o nowych piosenkach, Kozidrak sprostowała doniesienia na temat relacji z byłym mężem.

- Przychodzi taki moment, w którym się mówi "muszę coś zmienić" - wyznała artystka. Na pytanie o to, czy pozostaje z mężem w zgodzie, Beata odpowiedziała bez chwili zawahania - Tak bardzo. To co piszą w portalach, że powodem naszego rozstania były jakieś zdrady, to jest to bzdura totalna. (...) Jesteśmy w bardzo dobrych relacjach. Pracujemy razem (...) Andrzej zna zawartość tej płyty.

Co więcej, Beata Kozidrak przyznała, że jest znowu zakochana.

ZOBACZ: Beata Kozidrak - Nowa płyta tuż-tuż. Znamy szczegóły

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: