ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Beata Kozidrak u boku przystojniaka. To jej nowy partner? [ZDJĘCIA]

Beata Kozidrak u boku przystojniaka. To jej nowy partner? [ZDJĘCIA]

31.05.2017, godz. 08:41
Beata Kozidrak
Beata Kozidrak na imprezie Plejady.pl pojawiła się u boku przystojnego mężczyzny. foto:

Beata Kozidrak rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem po 38 latach małżeństwa. Na jednej z imprez pojawiła się w towarzystwie nowego mężczyzny. Potwierdziła tym samym plotki, że jest w nowym związku. Czy przystojniak u jej boku to rzeczywiście jej nowy partner?

Beata Kozidrak jest w nowym szczęsliwym związku? Takie plotki pojawiły się w mediach po rozwodzie gwiazdy Bajmu. Podsycała je sama wokalistka, mówiąc w wywiadach, że jest zakochana, a jej serce jest ponownie otwarte na miłość. Nie pojawiła się nigdzie publicznie z nowym mężczyzną, dlatego dziennikarze przypuszczali, że jej nowy związek może być.... elementem promocji nowej płyty.

Teraz jednak wszystko się zmieniło. Na imprezie Plejady.pl Beata Kozidrak pojawiła się u boku przystojniaka! Nie wiadomo, kim jest mężczyzna, na którego ramieniu opierała się cały wieczór. Czy to jej nowy partner czy może przyjaciel? Jedno jest pewne - mimo rozwodu Beata Kozidrak przeżywa teraz dobry czas. Gwiazda kwitnie, jej płyta okazała się sukcesem, wokalistka podpisała też duży kontrakt reklamowy u jednego z operatorów telefonii komórkowej.

Przypomnijmy: w lipcu 2016 roku Beata Kozidrak rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem po 38 latach małżeństwa. Rozwód odbył się w zgodnej atmosferze, para samodzielnie podzieliła swój majątek.

Sprawdźcie sami, jak Beata Kozidrak wyglądała na gali Plejady.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: