ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Beata Kozidrak ukrywa ukochanego. Wiemy dlaczego!

Beata Kozidrak ukrywa ukochanego. Wiemy dlaczego!

18.07.2017, godz. 09:15
Beata Kozidrak w teledysku
foto: PrintScreen YouTube

Beata Kozidrak zdradziła, gdzie na wakacje zabierze ją ukochany mężczyzna, z którym spotyka się od ponad roku. Gwiazda nie zdradza tożsamości mężczyzny... Dlaczego?

W najnowszym numerze magazynu Party Beata Kozidrak zdradziła, jakie ma plany na wakacje. Spędzi je w towarzystwie nowego ukochanego, którego tożsamości na razie nie znamy. Jedyne co o nim wiemy to to, że nie mieszka w Stanach, a takie plotki krążyły! - Tęsknimy za sobą, choć z tymi Stanami to nieprawda. Na szczęście niebawem jedziemy razem na wakacje. Spędzimy chwilę w Hiszpanii, gdzie mam dom, a potem on zabierze mnie do Florencji, bo tam mieszka jego rodzina. Wreszcie ją poznam! - zdradza w rozmowie z magazynem Kozidrak.

Gwiazda zapytana o to, dlaczego ukrywa ukochanego, odparła: - Proszę mi uwierzyć, że gdziekolwiek się pokażę, natychmiast wzbudzam emocje. Czy mój mężczyzna koniecznie musi się z tym mierzyć? Kiedyś pewnie nastąpi ta chwila, gdy pokażemy się razem, ale przysięgam, to nie jest dla mnie teraz najważniejszy temat. Czy nie wystarczy wam, że widzicie mnie uśmiechniętą, szczęśliwą? Czy naprawdę musicie poznać mojego mężczyznę?

Zobacz: Marta Żmuda Trzebiatowska będzie mieć syna

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: