ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Beata Pawlikowska: "Nigdy nie żałowałam, że nie mam dzieci"

Beata Pawlikowska: "Nigdy nie żałowałam, że nie mam dzieci"

08.08.2016, godz. 10:28
Beata Pawlikowska nie żałuje, że nie ma dzieci
Dziennikarka przez 10 lat była żoną Wojciecha Cejrowskiego foto: AKPA

Beata Pawlikowska prawie przez dekadę była żoną Wojciecha Cejrowskiego. Para nie doczekała się dzieci. Teraz, jak wyznaje dziennikarka "Nigdy nie żałowałam, że nie mam dzieci".

Beata Pawlikowska to jedna z tych kobiet, które szczerze przyznają, że bez dzieci czują się dobrze. Dziennikarka w 1994 roku poślubiła Wojciecha Cejrowskiego. Para nie doczekała się dzieci, a dziennikarka poinformowała o rozstaniu w 2004 roku. Od tego czasu Pawlikowska nie wyszła po raz kolejny za mąż. Teraz przyznaje, że życie w pojedynkę bardzo jej odpowiada. A co z dziećmi? Dziennikarka w tym roku kończy 51 lat i szczerze przyznaje, że nie żałuje tego, że nie zdecydowała się na dziecko.

- Absolutnie nigdy nie żałowałam, że nie mam dzieci. Czego miałabym żałować? - zapewnia w tygodniku Gwiazdy. - Ludzie w moim wieku, którzy mają duże rodziny, są rodzicami dorosłych dzieci. I tak naprawdę już dzieci nie mają, bo one same zdążyły pozakładać własne rodziny. I właśnie teraz ci ludzie stają przed bardzo dużymi problemami, bo muszą nagle odnaleźć się w życiu w pojedynkę. Jestem singlem, samotnikiem. Wcześniej wydawało mi się, że to nie jest dobre, że może powinnam to zmienić, bo tak cały czas mówili mi ludzie. Teraz uważam, że to jest super i wcale nie mam ochoty nic zmieniać. Nie rozglądam się za kimś z kim mogłabym być, tylko żyję sobie po swojemu. Nie interesuje mnie co inni na ten temat myślą.

ZOBACZ: Cejrowski bardzo POGARDLIWIE o programie "500+"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: