ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Beata Tadla w Tańcu z Gwiazdami?!

Beata Tadla w Tańcu z Gwiazdami?!

18.07.2016, godz. 11:37
Beata Tadla
foto: Fotomontaż SE.pl

Beata Tadla niegdyś była gwiazdą TVP. Jednak niedawno została zwolniona wraz ze swoim ukochanym Jarosławem Kretem. Chociaż nie są bezrobotni, brak TVP daje im się we znaki. Oboje dostają lukratywne propozycje. Czy Tadla wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami?

Nowa władza zrobiła czystki w TVP. Ofiarami "dobrej zmiany" byli prezenterka Wiadomości, Beata Tadla oraz jej ukochany pogodynek, Jarosław Kret. Oboje mają na szczęście inne zajęcia. Tadla prowadzi wykłady na uczelni i szkolenia z wystąpień publicznych, a Kret jako uznany podróżnik, wydaje książki o zwiedzaniu świata. Producenci odzywają się jednak z innymi propozycjami. Tadla dostała szansę na udział w najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Jednak zdecydowała, że nie wystąpi w show Polsatu.

- Jestem na nowym etapie życia i nie chcę się rozpraszać, bo mam przed sobą poważne zadania. Uwielbiam tańczyć, ale to musi na razie poczekać – powiedziała dla "Party". Obecnie skupi się na pracy na uczelni. W najbliższym czasie wybiera się z ukochanym w góry, gdzie dokończy pracę nad nową książką "Czego oczy nie widzą".

Tymczasem istnieje szansa, że Jarosława Kreta niebawem ujrzymy w reklamie jakiegoś produktu. Do tej pory musiał dziękować producentom, którzy się do niego z zgłaszali z propozycją pracy. - Miałem propozycje, by wystąpić w reklamach. Ale musiałem odmawiać, bo będąc twarzą TVP, nie mogłem brać udziału w komercyjnych projektach. Teraz już mogę! - mówi Kret w "Party".

Jak myślicie? Co będzie reklamował? Może znany specyfik do udrożniania rur?

Zobacz: Dziwaczny układ Kreta i Tadli. Potrzebują do tego kolegi

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: