ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Beata Tyszkiewicz wraca do zdrowia pod opieką bliskich [ZDJĘCIA]

Beata Tyszkiewicz wraca do zdrowia pod opieką bliskich [ZDJĘCIA]

05.06.2017, godz. 02:00
Wraca do zdrowia pod opieką bliskich
foto:

Ależ ona ma formę! Ledwo tydzień temu przeszła zawał, a już jest w pełni sił. Beata Tyszkiewicz (79 l.) nie może usiedzieć w miejscu i czeka na wypis ze szpitala. Cały czas opiekują się nią córka Karolina Wajda (50 l.) i jej przyjaciel. Jak widać, taka opieka dobrze aktorce służy. Wielka dama polskiego kina najprawdopodobniej już dziś opuści szpital w podwarszawskim Aninie.

- Pani Beata czuje się już dobrze. Nie ma żadnego zagrożenia w tej chwili. Jest w dobrej formie, na tyle, na ile może być. Początkowo rodzina była przestraszona nową sytuacją, ale wszystko jest już w porządku - mówi nam znajomy aktorki.

Tyszkiewicz trafiła do szpitala we wtorek. Całą noc miała bóle w klatce piersiowej. Zaniepokojona córka oraz przyjaciel rodziny zabrali ją do szpitala, gdzie okazało się, że przeszła zawał serca. Konieczna była operacja udrożnienia tętnicy wieńcowej. Wszystko poszło dobrze i uwielbiana przez publiczność jurorka show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. " pod koniec tygodnia była już w dobrej formie. Jak poinformowała "Super Express", spodziewa się wypisu na początku tego tygodnia.

Patrząc na najnowsze zdjęcia gwiazdy, nie mamy wątpliwości, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Tyszkiewicz, korzystając z pięknej pogody, opuściła na chwilę salę chorych i łapała promienie słoneczne na ławeczce przed szpitalem. Towarzyszył jej przyjaciel Karoliny, który od początku jest dla niej wielkim wsparciem. Wizyty jego i córki mają, jak widać, zbawienny wpływ na jej zdrowie. Niedługo więc pani Beata znowu będzie przygotowywać się do pracy w "Tańcu z gwiazdami".

Zobacz: Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzką są PARĄ?! To tylko plotka? Jest komentarz

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: