ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Beyonce urodziła! Barack Obama zdradził płeć bliźniąt

Beyonce urodziła! Barack Obama zdradził płeć bliźniąt

18.06.2017, godz. 07:10
Grammy 2017 - występ Beyonce
foto: EAST NEWS

Beyonce urodziła! Coraz więcej zagranicznych zagranicznych źródeł podaje, że Queen B. jest już po porodzie. Z kolei niemal pewne jest to, że gwiazda trafiła na oddział położniczy w jednym ze szpitali w Los Angeles. Jaka jest płeć dzieci Beyonce i Jay Z? Co ciekawe, informację tę zdradził... Barack Obama, były prezydent USA!

Beyonce urodziła bliźniaki - takie doniesienia zalały Twitter 16 czerwca 2017 roku. Tymczasem główna zainteresowana wciąż milczy. Jakkolwiek doniesienia o porodzie gwiazdy są bardzo prawdopodobne. Zagraniczne media podają (m.in. magazyn People), że Beyonce pojechała już do szpitala w Los Angeles. Tam też widziana była siostra piosenkarki - Solange Knowles. Od tego czasu w amerykańskich gazetach regularnie pojawiają się nagłówki z informacją, że Beyonce urodziła. Jaka jest płeć dzieci?

Barack Obama zdradził płeć bliźniąt Beyonce i Jay'a Z

W momencie, gdy podekscytowani fani czekają na oficjalne ogłoszenie, że Beyocne urodziła, głos w sprawie zabrał... Barack Obama! Były prezydent Stanów Zjednoczonych jest dobrym przyjacielem znanej muzycznej pary. To właśnie Beyonce wystąpiła na zaprzysiężeniu Obamy na prezydenta. Podczas ostatniej kampani wspierała go walce o prezydenturę. Tymczasem Barack Obama podczas ostatniego przemówienia zdradził płeć bliźniąt Beyonce. Wszystko wskazuje na to, że wokalistka zostanie mamą córek.

- Jay Z i ja kompletnie zgłupieliśmy na punkcie naszych córek. Chociaż on mnie w tym pobije, kiedy pojawią się bliźniaczki - powiedział Obama podczas publicznego wystąpienia.

Dowodem na to, że Beyonce urodziła są m.in. te zdjęcia:

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: