ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Beyonce zaczęła krwawić na scenie, ale nie przerwała koncertu [FILM]

Beyonce zaczęła krwawić na scenie, ale nie przerwała koncertu [FILM]

17.10.2016, godz. 20:58
Beyonce
foto: Printscreen Twitter

Beyonce mimo urazu nie przerwała koncertu podczas festiwalu Tidal X 2015! Wokalistka rozerwała sobie kawałek ucha. Krwawiąca Beyonce, nie przerwała swojego występu!

Beyonce zaczęła krwawić na scenie podczas występu na festiwalu Tidal X 2015. Jak do tego doszło? Wszystko przez zamiłowanie wokalistki do długich kolczyków. Podczas wykonywania tanecznych ruchów jeden ze zwisających kolczyków zahaczył o ubranie i... wyrwał się z ucha z kawałkiem małżowiny!!! Beyonce zaczęła krwawić na oczach publiczności. Mimo tego zachowała powagę. Gdy odkryła, że jej ucho broczy, nawet nie drgnęła. Jak na profesjonalistkę przystało, kontynuowała swój występ. Nagranie momentu, w którym Beyocne orientuje się, że z jej ucha leci krew zarejestrowali fani obecni na koncercie. Film bardzo szybko trafił do sieci.

Niestety to wydarzenie miało swoją krwawą kontynuację. Fani Beyonce w ramach solidarności z idolką, zaczęli wrzucać na swoje konta na profilach społecznościowych zdjęcia z okaleczonymi częściami ciała!

Skoro królowa musiała znieść ten ból, ja też muszę. Dziś wszystkie musimy. Tylko prawdziwa fanka jest w stanie zrobić to dla królowej - pisała jedna z dziewczyn, która dokonała samookaleczenia.

Akcja okalania swojego ciała w internecie ma już nawet swoją nazwę "CutForBeyonce". Zdesperowane fanki wrzucają zdjęcia zakrwawionego ciała dopisując ten hasztag. Radzimy jednak nie naśladować takiego poświęcenia.

ZOBACZ: SZOK! Zdjęcie Beyonce przed i po retuszu!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: