ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Bezrobotny Pazura żali się: "Dobrze płatna rola, to jest coś czego w Polsce nie ma"

Bezrobotny Pazura żali się: "Dobrze płatna rola, to jest coś czego w Polsce nie ma"

25.08.2016, godz. 12:47

Cezary Pazura dawno nie zagrał w żadnym filmie. Ostatnio wystąpił w dwóch serialach, ale zdjęto je z anteny po skończeniu emisji pierwszych sezonów. Nie oznacza to jednak, że porzucił zawód aktora. Ciągle marzy o kolejnej roli. Jakiej?

Cezary Pazura jest na razie bezrobotny. Jego żona, Edyta postanowiła dorobić do rodzinnego budżetu na planie programu Top Chef. Gwiazdy od kuchni, który już niedługo rusza w Polsacie. Tymczasem Czarek wykorzystał wolny czas, by odzyskać dawną popularność. Został więc youtuberem i z dnia na dzień przybywa mu fanów w Internecie.

W jednym ze swoich nagrań wyznał o jakiej roli marzy najbardziej. W jednym z wideo, Pazura odpowiada na pytania od fanów. Jedno z nich brzmiało"W jaką rolę najchętniej byś się wcielił?". - Szczerze? Dobrze płatną, z jakąś fajną aktorką i żeby może było... Nie nie powiem, to młodzi oglądają - żartuje sobie aktor. - Dobrze płatna rola, to jest coś czego w Polsce nie ma - żali się Pazura.

Być może dzięki działalności na YouTube niedługo ktoś zaangażuje Czarka do nowego filmu. A może na dobre rozkręci działalność internetową i zostanie youtuberem pełną gębą? Kto wie?

Zobacz: Edyta Pazura chwali się wakacjami w Grecji. Zobacz jak pluska się w basenie!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: