ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Bieniuk tłumaczy, dlaczego nie poślubił Anny Przybylskiej

Bieniuk tłumaczy, dlaczego nie poślubił Anny Przybylskiej

18.05.2017, godz. 09:57
Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską
foto: EAST NEWS

Piękny i wzruszający wywiad Jarosława Bieniuka w "Vive". Piłkarz wspomina w nim zmarłą ukochaną i tłumaczy, dlaczego nie poślubił Anny Przybylskiej.

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska nie byli małżeństwem. Niewiele osób pamięta, że Anna Przybylska zanim poznała piłkarza wyszła za mąż za tenisistę Dominika Zygrę. Ten związek nie trwał długo. Para rozwiodła się w rok po zawarciu małżeństwa. Wtedy w życiu aktorki pojawił się on - Jarosław Bieniuk. W wywiadzie dla "Vivy" piłkarz wspomina ich pierwsze spotkanie. Okazuje się, że Bieniuk, nie wiedział o tym, że Przybylska jest znaną aktorką!

- Pamiętam, że fajnie nam się ze sobą gadało. Po imprezie, kiedy już pożenaliśmy się,  mój kolega Marcin zapytał: "Czemu nie zbajerowałeś tej policjantki? Ona cię zagadywała, a ty trzymałeś ją na dystans?". "To ona pracuje w policji?" spytałem. Nie wiedziałem, że Ania jest znaną aktorką i gra policjantkę w "Złotopolskich" - wyznaje piłkarz.

Dlaczego Jarosław Bieniuk nie poślubił Anny Przybylskiej

Para przeżyła razem 14 lat. W wywiadzie dla "Vivy" Bieniuk skupił się wyłącznie na dobrych wspomnieniach związanych z ukochaną. Wyjaśnił również, dlaczego razem z Anią nie zdecydowali się na ślub.

ZOBACZ: Anna Przybylska: w mojej rodzinie wszyscy umierali na raka. Ostatni wywiad z aktorką! Tylko na Se.pl

- Nie mieliśmy ślubu, ale mieliśmy troje dzieci i to są trzy obrączki, których się nie da zdjąć do końca życia. Dziecka nie ma się na chwilę, tylko na zawsze, aż do śmierci. I żadna obrączka nie da lepszej gwarancji, żaden papier jej nie da, żaden kredyt. To dziecko wiąże ludzi na całe życie. Nawet gdy przejdzie miłość, nawet gdy ludzie się znienawidzą, to będą musieli jakoś z tym żyć - tłumaczy w "Vivie" Jarosław Bieniuk.

ZOBACZ: Jarosław Bieniuk wraz z dziećmi odtworzył sesję zdjęciową Anny Przybylskiej dla Vivy

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: