ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Bilguun Ariunbaatar pokazał uroczy pokoik córki! [ZDJĘCIE]

Bilguun Ariunbaatar pokazał uroczy pokoik córki! [ZDJĘCIE]

25.07.2016, godz. 10:01
Bilguun Ariunbaatar
foto: AKPA/iNSTAGRAM

Bilguun Ariunbaatar niedawno został ojcem! Na świat przyszła jego pierwsza pociecha - córeczka. Dumny tata pochwalił się już w Internecie nóżką dziecka. Tym razem postanowił zaprezentować fanom pokoik swojej córki!

Bilguun Ariunbaatar zdobył sławę jako korespondent Szymona Majewskiego. Później parał się różnych zajął, skakał do wody jako celebryta, występował na popularnym kanale Z Dupy, a nawet założył zespól rockowy z gwiazdorem "Pierwszej miłości"! Jednak ostatnio sprawdza się w zupełnie innej roli. Bilguun jest bowiem szczęśliwym tatą.

Postanowił pokazać całemu światu, gdzie śpi jego córeczka. Na Instagramie Ariunbaatara pojawiła się fotka pokoiku maleństwa. - Niedawno minął miesiąc odkąd na świat przyszła moja córeczka i ziemia się zatrzęsła! Moje podejście do wszechrzeczy zmieniło się o 90 stopni i to dwa razy!!! A wszelkie zainteresowania i idące z nimi przedmioty zmieniłem na pieluszki, kocyki, smoczki i butelki! A! Ryż z curry już nie jest moją ulubioną potrawą - napisał pod fotką.

Zobacz: Bilguun został POBITY za to, że jest Mongołem!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: