ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Bill Cosby poważnie chory

Bill Cosby poważnie chory

20.07.2016, godz. 13:11
Bill Cosby
Bill Cosby foto: EAST NEWS

Bill Cosby m problemy nie tylko z prawem, ale i z zdrowiem. Komik powoli traci wzrok! Przypominamy, że po aferach związanych z molestowaniem seksualnym jest zupełnie sam - wszyscy znajomi odwrócili się od niego.

Zagraniczne media informują, że Bill Cosby ma poważne problemy zdrowotne. Komik traci powoli wzrok i wkrótce może być zupełnie niewidomy! To bardzo ciężki czas dla niego, ma spore problemy także z prawem. Rok temu został oskarżony o molestowanie seksualne. Za jednym pozwem potoczyły się kolejne. Cosby miał podawać swoim ofiarom środki nasenne, a następnie miało dochodzić do współżycia. Poszkodowanych może być nawet kilkanaście kobiet! Afera sprawiła, że od komika odwrócili się wszyscy znajomi i w efekcie został zupełnie sam. Przed nim wiele godzin na salach sądowych i przesłuchaniach. To z pewnością nie wpłynie pozytywnie na jego samopoczucie i problemy zdrowotne będą zapewne postępować.

Pamiętacie jeszcze, jak broniła go żona w mediach? - Poznałam mojego męża, Billa Cosby'ego, w 1963 roku. Pobraliśmy się w 1964 roku. Człowieka, którego poznałam, w którym się zakochałam i kocham nadal, wy poznaliście przez jego pracę. To dobry, hojny i zabawny człowiek, wspaniały mąż, ojciec i przyjaciel. Typ człowieka o którym wiesz, że go znasz - mówiła w wywiadzie.

Zobacz: Bilguun został pobity za to, że jest Mongołem

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: