ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Biznesowe "mądrości" Renaty Kaczoruk. Co radzi ukochana Wojewódzkiego? [WIDEO]

Biznesowe "mądrości" Renaty Kaczoruk. Co radzi ukochana Wojewódzkiego? [WIDEO]

11.10.2016, godz. 13:29

Renata Kaczoruk oprócz kariery w modelingu, wspomaga też kobiety, które chcą pracować w branży informatycznej. Wraz z dwiema koleżankami, założyła polską filię organizacji wspierającej kobiety, które chcą zajmować się tą dziedziną przemysłu. Jakie rady ma dla młodych, zdolnych i pomysłowych dziewczyn?

Renata Kaczoruk znana jest jako dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, uczestniczka show Azja Express i modelka. Niewiele osób jednak wie, że ma wykształcenie matematyczno-przyrodnicze i interesuje się naukami ścisłymi. Wraz z dwiema koleżankami Kamilą Hankiewicz i Agatą Turek, założyła polski oddział bardzo znanej organizacji między narodowej Girls in Tech. Organizacja wspiera wybitne kobiety w branży IT i pomaga im rozwijać ich własne przedsiębiorstwa.

Jako ekspertka w dziedzinie rozkręcania młodych biznesów, została zaproszona na rozmowę z serwisem Business Insider Polska. Łukasz Grass, który rozmawiał z Kaczoruk, zadał jej kilka pytań o porady dla młodych przedsiębiorczyń. To co odpowiedziała modelka, wprawiło internautów w konsternację. - Nie bój się zadawać pytań głupich. Szukaj opinii, spostrzeżeń oraz pomysłów u innych, którzy mogą być bardziej doświadczeni od ciebie - powiedziała Kaczoruk. - Wyłącz wewnętrznego krytyka. Wewnętrzny krytyk, to jest coś, co blokuje wszystkie twoje działania, ze względu na ocenę negatywną z góry - poradziła kobietom biorącym się za własny biznes. - Nie wolno za dużo spać - odpowiedziała na pytanie o największy błąd jaki można popełnić na początku działalności własnej firmy. - Trzeba wstać o 6:00 rano, przeczytać coś inspirującego, wybiec na rower i tą energię wkładać w działanie - dodała Renata.

Te frazesy zupełnie nie pasują do obrazu, jaki do tej pory prezentowała Renata. Przecież niejednokrotnie udowodniła, że wie o czym mówi i zna sie na tym co robi. Czemu tym razem wypadła tak kiepsko? Internauci nie szczędzą krytyki pod fragmentem wywiadu opublikowanego na Facebooku Business Insider Polska. Administratorzy strony musieli nawet zareagować w komentarzu. - Drodzy, prosimy o nieużywanie obraźliwych słów. Dziękujemy! - czytamy na stronie.

A Wy jak oceniacie rady Renaty? Weźmiecie je sobie do serca?

Zobacz: Rodzina Renaty Kaczoruk - siostra bliźniaczka i ojciec prawicowiec [GALERIA]

Źródło: dziendobry.tvn.pl
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: