ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Black Friday jej nie dotyczy? Agnieszka Szulim w płaszczu za 17 tys. złotych! [ZDJĘCIA]

Black Friday jej nie dotyczy? Agnieszka Szulim w płaszczu za 17 tys. złotych! [ZDJĘCIA]

25.11.2016, godz. 11:55
Szulim w płaszczu za 17 tys. złotych
Szulim w płaszczu za 17 tys. złotych foto:

Black Friday nie dla Szulim? Prezenterka po ślubie z milionerem nie musi oszczędzać na zakupach. Ostatnio wydała 17 tys. złotych na zielony płaszczyk. Wart swojej ceny?

Agnieszka Szulim po ślubie z milionerem, Piotrem Woźniak-Starakiem, opływa w luksusy. Robienie zakupów na przecenach to nie dla niej? Jak widać na zdjęciach z ostatniego wyjścia na salony, Szulim nie musi przejmować się budżetem na garderobę. Dzień przed tzw. Black Friday prowadząca Azja Express pojawiła się wraz z mężem na otwarciu klubu Charlie Bar w Warszawie. Długo pozowała fotoreporterom. Dzięki temu dzisiaj dokładnie możemy wycenić jej kreację.

Agnieszka Szulim w płaszczyku za 17 tys. złotych

Oprócz zamiłowania do luksusu Szulim coraz częściej lubuje się w ekstrawagancji. Tak można określić jej ostatnią kreację: zielony sztruksowy płaszczyk z koronkowymi aplikacjami zestawiony z aksamitnymi szortami i haftowanymi kozakami. Koszt takiego stroju? Płaszcz pochodzi z kolekcji Miu Miu i kosztuje ponad 17 tys. złotych. Kozaki w motywami roślinnymi, marki Laurance Decade to koszt około 4,5 tysiąca złotych. Na bogato!

ZOBACZ: Dziś czarny piątek. Sprawdź, gdzie zapłacisz najmniej

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: