ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Bohdan Łazuka: "Rozpoczynam dzień od kreskówek"

Bohdan Łazuka: "Rozpoczynam dzień od kreskówek"

20.03.2017, godz. 09:24
BOHDAN ŁAZUKA
BOHDAN ŁAZUKA foto: AKPA

Bohdan Łazuka to znany i ceniony aktor, piosenkarz i konferansjer.  Niestety ostatnio co raz rzadziej widzimy go w telewizji. Okazuje się, że na stare lata nie traci poczucia humoru. Jak radzi sobie z bijącej z każdej strony głupotą? Ma na to niecodzienny sposób!

Bohdan Łazuka ma już 78 lat. Jest to wiek, w którym przeżyło się już tyle, że młodsi ludzie często pytają go, jak żyć. Artysta zna odpowiedź na to pytanie. O dziwo, jest ona bardzo prosta! - Życie powinno być beztroskie, jak głosili Skamandrzy. Ja rozpoczynam dzień od kreskówek, od "Toma i Jerry'ego" - wyznał Łazuka na łamach "Show".

- Tam jest jeszcze prawda. Jak ja mogę cokolwiek poważnienie traktować, skoro w naszym kraju ojczystym mamy tak olbrzymi deficyt intelektualny? - pyta artysta. - Jurek Gruza mnie nauczył: "Oglądaj wybiórczo. Przecież ty już nie masz tyle czasu, co będziesz sobie głowę zachwaszczał" - wspomina aktor. Trudno się nie zgodzić z panem Bohdanem.

A Wy też zaczynacie dzień o "Toma i Jerry'ego"? Jesli nie, to specjalnie dla Was zamieszczamy fragment tej kultowej kreskówki.

Zobacz: Łazuka: Nie piję, bo boję się, że umrę

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: