ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Bójka Dody i Szulim - PIRÓG: Jakby Doda miała bić, to by Aga inaczej wyglądała

Bójka Dody i Szulim - PIRÓG: Jakby Doda miała bić, to by Aga inaczej wyglądała

24.02.2014, godz. 15:51
Doda i Szulim
foto: Fotomontaż SE.pl

Sprawa Doda vs Szulim nie cichnie. Mimo, że od „tragicznych” wydarzeń z gali „Niegrzeczni 2014” minęło ładnych parę tygodni, na temat bójki celebrytek wciąż wypowiadają się nowe gwiazdy. Tym razem po stronie Dody stanęli Janusz Józefowicz i Michał Piróg.

W ostatnich dniach jednym z najgorętszych tematów w showbiznesie jest bójka dwóch pań- Dody i Agnieszki Szulim. Na temat tego zdarzenia wypowiadają się media, dziennikarze i gwiazdy. Tym razem głos w tej sprawie zabrał dawny pracodawca Dody, Janusz Józefowicz.

-Media bardzo szybko orzekły o jej winie. To percepcja rynsztokowa. I niestety znak naszych czasów. Od Dody zależy teraz, co z tym zrobi - mówi. Owszem, jest osobą, która reaguje emocjonalnie. Ale w pobicie nie wierzę. Z tego co wiem, nie ma w tej sprawie dowodów - powiedział w rozmowie z SHOW, Janusz Józefowicz.

Zobacz też: Doda przyznaje, że GASIŁA ludziom PETY na czole!

Do bójki już po raz kolejny odniósł się Michał Piróg, który dobrze zna obie skłócone gwiazdy. Na początku stawał po stronie dziennikarki.

- Lubię jedną i drugą ale uważam że ludzie inteligentni powinni posługiwać się słowem a nie pięścią… czasem sam używam pięści ale tylko wtedy kiedy stoję pod murem… sorry tak uważam – oceniał Piróg.

Jednak tym razem, Piróg ewidentnie stanął po stronie Dody!

-Moim zdaniem tam się nic nie stało. Jakby Doda miała bić, to by Aga inaczej wyglądała.Sytuacja jest wyolbrzymiona- czytamy jego wypowiedź w nowym numerze Show. Czyżby dziennikarka zaszła mu za skórę...?

Czytaj również: Doda skazana na bana odpowiada na Instagramie...

Źródło: Łukasz Noszczak
Łukasz Sabatowski
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: