ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Bosacka i Korwin Piotrowska: "Tylko w nas nie ma BOTOKSU!" Wierzymy na słowo...

Bosacka i Korwin Piotrowska: "Tylko w nas nie ma BOTOKSU!" Wierzymy na słowo...

15.11.2016, godz. 05:00
Karolina Korwin Piotrowska i Katarzyna Bosacka
Karolina Korwin Piotrowska i Katarzyna Bosacka foto: Archiwum

To widać gołym okiem! Karolina Korwin Piotrowska (45 l.) i Katarzyna Bosacka (44 l.) stawiają na naturalność i deklarują swoją niechęć do zabiegów chirurgii estetycznej. Na imprezie promującej nową książkę Bosackiej zapewniły, że są prezenterkami w stacji TVN Style, które jeszcze nie stosowały botoksu.

Katarzyna Bosacka i Karolina Korwin Piotrowska w TVN Style pracują od samego początku, czyli od 12 lat. Przez ten czas zżyły się i zaprzyjaźniły. Nic więc dziwnego, że Karolina poprowadziła imprezę promującą książkę "Bosacka po polsku". Pod koniec spotkania Korwin Piotrowska zdobyła się na odrobinę refleksji. - Budzisz bardzo pozytywne skojarzenia, jak niewiele osób. Zmieniłaś moje życie. My jako kobiety pracujące w telewizji jesteśmy poddawane modom i naciskom, ale najważniejsze, że jesteśmy sobą i chcemy te dobre nawyki przekazywać innym - powiedziała Karolina. - I nigdy sobie nie zrobimy botoksu ani operacji plastycznej. Ja będę w stacji ostatnią z botoksem - wtrąciła Bosacka.

Ta deklaracja nie zrobiła na zebranych większego wrażenia - bo widać to gołym okiem i odkrywaniem Ameryki to raczej nie było. Jednak nieswojo mogły poczuć się inne koleżanki ze stacji, m.in. Agnieszka Szulim (38 l.), Magda Mołek (40 l.), Małgorzata Rozenek (38 l.), Maja Sablewska (36 l.) czy Hanna Lis (46 l.)...

Zobacz: Martyna Wojciechowska nie chce, aby córka zachłysnęła się swoją kobiecością

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: