ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Brad Pitt miał romans z Marion Cotillard? Aktorka zabrała głos w tej sprawie!

Brad Pitt miał romans z Marion Cotillard? Aktorka zabrała głos w tej sprawie!

22.09.2016, godz. 10:12
Marion Cotillard i Brad Pitt
Aktorka zdementowała doniesienia o romansie foto: East News FOTOMONTAŻ

Tuż po ogłoszeniu rozwodu Brada Pitta i Angeliny Jolie w mediach plotkarskich pojawiły się doniesienia na temat romansu aktora z koleżanką po fachu - Marion Cotillard. Marion i Brad zagrali niedawno parę kochanków w filmie "Sprzymierzeni". Niedawno okazało się, że Cotillard spodziewa się dziecka. Czy jego ojcem jest Brad Pitt? Aktorka wydała oświadczenie

Marion Cotillard została nazwana kochanką Brada Pitta tuż po tym, gdy do mediów trafiła informacja o pozwie rozwodowym złożonym przez Angelinę Jolie. O rzekomym romansie Marion Cotillard i Brada Pitta zagraniczna prasa informowała już kilka miesięcy temu. Para miała okazję poznać się bliżej na planie filmu "Sprzymierzeni", którego polska premiera została zapowiedziana na 25 listopada 2016 roku. Co ciekawe, fotoreporteży zauważyli powiększający się brzuszek Marion. Jej ostatnie pojawienie się na premierze filmu "To tylko koniec świata" nie pozostawiało złudzeń. Aktorka wybrała luźną kreację, by ukryć ciążowy brzuszek. Po medialnej burzy wokół rozwodu Brada Pitta i Angeliny Jolie, Marion Cotillard wydała oficjalne oświadczenie, w którym zaprzeczyła wszelkim dywagacjom na temat jej romansu z aktorem.

To będzie moja pierwsza i jedyna reakcja na wiadomość, która wstrząsnęła w ostatnich 24 godzinach światem. Zazwyczaj nie komentuję takich rzeczy i nie traktuję ich serio, ale w sytuacji gdy dotyka to bezpośrednio ludzi, których kocham, muszę. Po pierwsze, wiele lat temu poznałam mężczyznę mojego życia, ojca mojego syna i dziecka, którego właśnie się spodziewam. Jest moją miłością, przyjacielem i wszystkim, czego potrzebuje - czytamy na Instagramie Marion Cotillard.

ZOBACZ: Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta. Kłótnie małżeńskie pokazali na filmie już rok temu!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: