ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Brad Pitt uderzył syna Angeliny Jolie, gdy ten stanął w jej obronie? Sprawę bada FBI!

Brad Pitt uderzył syna Angeliny Jolie, gdy ten stanął w jej obronie? Sprawę bada FBI!

24.09.2016, godz. 12:08
Angelina Jolie, Maddox, Brad Pitt
foto: EAST NEWS

Brad Pitt bił dzieci? Zagraniczne media opisują rodzinną awanturę, do której doszło na pokładzie samolotu Brada i Angeliny. Aktor miał wrzeszczeć na swoją ukochaną żonę, a następnie uderzył Maddoxa, gdy ten stanął w obronie mamy. Sprawą Brada Pitta wobec dzieci zajęła się FBI

Rozwód Brada Pitta i Angeliny Jolie zapowiada się na długą i trudną sprawę. W kilka dni po złożeniu pozwu  media podały informację o tym, że Brad Pitt znęcał się nad dziećmi. Co więcej, w uzasadnieniu decyzji rozwodowej Aktorka stwierdziła, że nie podobał się jej sposób w jaki jej mąż podchodził do wychowania dzieci. Wiele pytań budzi przede wszystkim incydent podczas podróży samolotowej z Francji do Los Angeles. Na pokładzie prywatnego samolotu miało dojść do rodzinnej awantury. Ponoć to właśnie ta sytuacja miała doprowadzić Angelinę do złożenia pozwu rozwodowego. Jak podaje magazyn US Weekly istnieją nagrania z kamery w samolocie, na których widać przebieg całej awantury. Gdy pijany Brad kłócił się z żoną, w jej obronie stanął Maddox - adoptowany przez aktorkę chłopiec z Kambodży. Pitt miał uderzyć w twarz pasierba. Nie są to jednak potwierdzone informacje . Informator magazynu US Weekly twierdzi, że Brad nie posunął się do przemocy fizycznej wobec chłopaka, a jedynie na niego krzyczał.

Tymczasem jak podaje magazyn Variety sprawą awantury na pkładzie samolotu zajmuje się FBI. Magazyn powołuje się na przedstawiciela służ, który potwierdził, że badane są okoliczności kłótni między Jolie a Pittem w samolocie.

- Jesteśmy w trakcie zbierania faktów - podsumował przedstawiciel FBI.

ZOBACZ: Angelina Jolie złożyła pozew rozwodowy, bo Brad nadużywał alkoholu i marihuany?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: