ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Brad Pitt zdradził Angelinę Jolie z Marion Cotillard? Romans aktora powodem rozwodu?

Brad Pitt zdradził Angelinę Jolie z Marion Cotillard? Romans aktora powodem rozwodu?

21.09.2016, godz. 08:21
Brad Pitt zdradza Angelinę Jolie z Marion Cotillard?
Aktor poczuł się samotny na planie filmowym. Wtedy znalazł pocieszenie u koleżanki z pracy - Marion Cotillard foto: EAST NEWS

Romans aktora to prawdziwy powód rozwodu Brada Pitta i Angeliny Jolie? Zagraniczne media sugerują, że aktor zdradzał żonę z Marion Cotillard - koleżanką z planu filmowego!

Brad Pitt zdradzał Angelinę Jolie z Marion Cotillard - takie sensacyjne informacje przekazał zagraniczny magazyn "Star" kilka miesięcy przed oficjalnym rozwodem pary. Dowodem na to, że już wtedy źle działo się w małżeństwie Brada i Angeliny miała być m.in. drastycznie niska waga aktorki. Jolie ważyła jedynie 39 kilogramów! Jak donosi magazyn "Star" do takiego stanu doprowadził ją romans Brada Pitta z Marion Cotillard - koleżanką z planu filmu "Sprzymierzeni". Informator magazynu donosi, że Brad czuł się bardzo osamotniony podczas zdjęć w Anglii, a z Marion połączyło go "wyjątkowe uczucie". Z kolei Angelina była bliska załamania. Samotne wieczory spędzała na paleniu papierosów i piciu wina... Przypomnijmy, że miłość Pitta i Jolie zaczęła się na planie filmowym. Czyżby aktor faktycznie uległ wdziękom Marion Cotillard? Jak na razie nikt z tego miłosnego trójkąta nie potwierdził ani nie zaprzeczył doniesieniom magazynu "Star". Miłośnicy kina filmowy romans Brada Pitta z Marion Cotillard będą mogli obejrzeć dopiero 25 listopada 2016 roku. To własnie na ten dzień została wyznaczona polska premiera filmu "Sprzymierzeni". Przedsmak filmowych uczuć między Pittem a Cotillard możecie obejrzeć w zwiastunie (poniżej artykułu).

ZOBACZ: Angelina Jolie i Brad Pitt ratują związek w Europie

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: