ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Bryndal OSTRO o Pietrzaku: "Jest ZŁYM CZŁOWIEKIEM"

Bryndal OSTRO o Pietrzaku: "Jest ZŁYM CZŁOWIEKIEM"

16.08.2016, godz. 13:02
Źródło: Paulina Koziejowska

Rafał Bryndal, ceniony dziennikarz postanowił zabrać głos w sprawie bulwersującego występu Jana Pietrzaka, który emitowano na antenie TVP Kultura. Co publicysta sądzi na temat Pietrzaka?

Rafał Bryndal nie tylko jest dziennikarzem, ale również satyrykiem. Paulina Koziejowska z tv.se.pl postanowiła zapytać go co sądzi o głośnym występie Jana Pietrzaka, który był nadawany na antenie TVP Kultura. Pietrzak "żartował" sobie podczas występu z polityków opozycji takich jak Anna Grodzka, Ryszard Petru, Bronisław Komorowski czy Janusz Palikot. Ostre słowa poleciały również w kierunku Tomasza Lisa. Niestety Pietrzak nie był obiektywny i dowcipkował tylko w kierunku jednej strony politycznej barykady. Rafał Bryndal skomentował zachowanie komika w kilku słowach.

- To nie jest kabaret. To dla nie jest paszkwil, który ktoś stworzył. To jest smutne. To jest naprawdę smutne. - podsumował Bryndal. - To tylko świadczy o kimś, że albo jest złym człowiekiem, jeżeli mówi o kimś drugim w taki sposób, albo nie potrafi już nic innego, albo po prostu brakuje mu klasy - stwierdził dziennikarz.

A Wy jak oceniacie występ Pietrzaka?

Zobacz: Dziennikarz Rafał Bryndal kiedyś był sanitariuszem na Bielanach

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: