ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Była żona Majdana komentuje jego występ w Azja Express. Rozenek będzie zazdrosna?

Była żona Majdana komentuje jego występ w Azja Express. Rozenek będzie zazdrosna?

14.10.2016, godz. 10:11
Sylwia Majdan
foto: AKPA

"Radosław jest taki jaki w tym programie - czuły, wrażliwy, bardzo cierpliwy. Kibicowałam!" - skomentowała udział Radosława Majdana w programie "Azja Express" jego była żona, Sylwia Majdan. Czy Małgosia Rozenek będzie zazdrosna o tak szczere wyznanie pierwszej żony swojego męża?

Pierwsza żona Radosława Majdana, Sylwia Majdan komentuje jego udział w programie "Azja Express". Przypomnijmy, że były sportowiec w nowy show TVN występuje ze swoją obecną żoną, Małgosią Rozenek. Znana projektantka mody jest zachwycona postawą swojego byłego męża i czułością, którą obdarza Perfekcyjną. Zapewnia, że Radosław niczego nie udaje przed kamerami i taki właśnie jest na co dzień.

- Z czasem to bywa u mnie ciężko, ale oczywiście obejrzałam, Radosław jest taki jaki w tym programie - czuły, wrażliwy, bardzo cierpliwy. Kibicowałam! - wyznała w rozmowie z party.pl.

Sylwia Majdan powiedziała także, że jej zdaniem Rozenek dokonała dobrego wyboru. Dodała również, że od rozstania ze sportowcem minęło wiele lat i nie ma problemu z tym, że u jego boku jest inna kobieta. Z uśmiechem zdradziła, że jest szczęśliwa i spełniona.

Zobacz: Wojewódzki ostro: Rozenek rozp... małżeństwo Kraśków

A komu teraz kibicuje? Okazuje się, że projektantka z racji zawodu, trzyma kciuki za Łukasza Jemioła i Hanię Lis, którą miała przyjemność poznać i ubierać.

Jak myślicie, kto wygra program?

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: