ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Była żona Zamachowskiego dostała pracę w TVP!

Była żona Zamachowskiego dostała pracę w TVP!

20.09.2016, godz. 09:31
Zbigniew Zamachowski, Aleksandra Justa
Tego się nikt nie spodziewał. Po 20 latach małżeństwa Zbigniew Zamachowski porzucił Aleksandrę Justę dla Moniki Richardson. Żona aktorka bardzo przeżyła rozwód, o czym na swoim blogu poinformowała przejęta Krystyna Janda. - Schudła tak, że jej już prawie nie ma i słaba jest tak, ze chwieje się jak trzcina na wietrze, nie ma siły nawet mówić. Byli małżonkowie mają razem czwórkę dzieci. foto: AKPA

Aleksandra Justa poświęciła się wychowywaniu dzieci i prowadzeniu domu, podczas gdy były już mąż, rozwijał się zawodowo. Teraz pora jednak, by widzowie zobaczyli Justę na ekranie. Była żona Zamachowskiego dostała swoją pierwszą dużą rolę!

Dla Aleksandry Justy najważniejszy był dom i dzieci. W wieku 25 lat urodziła córkę, potem na świat przychodziły kolejne pociechy. Aktorka nie zabiegała o pracę, ponieważ jej mąż dużo pracował. Nie musiała się wtedy martwić o fundusze... Teraz prawdopodobnie też nie musi, bo Zamachowski zobowiązał się do płacenia 16 tysięcy złotych alimentów miesięcznie.

Teraz jednak przyszedł czas, aby 46-letnia Justa rozwinęła się zawodowo. Jak dowiedział się "Dobry Tydzień", Justa będzie gwiazdą serialu "Morowe Panny". - Jej postać nazywa się Brodzka i jest jedną z najważniejszych w tej produkcji. Jeśli serial się spodoba, będą kolejne transze, a to oznacza dobry, stały zarobek dla aktorki - zdradza jeden z pracowników TVP.

Aleksandra Justa i Zbigniew Zamachowski mają czworo dzieci. Marysię (21 l.), Antosia (19 l.), Tadeusza (16 l.) i Bronisławę (14 l.). Niedawno opinią publiczną wstrząsnął rozwód pary - Zamachowski odszedł od Justy do Moniki Zamachowskiej. Jak wiemy żona aktora bardzo przeżyła rozwód i robiła wszystko, by ratować małżeństwo. Niestety nie udało się. Nowa rola to dla Justy szansa na wyjście z cienia i zaprezentowanie się szerszej widowni. Pozostaje trzymać za nią kciuki!

Zobacz: Michał Figurski wyznaje: Niedługo odrzucę wózek

Źródło: YouTube
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: