ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy To byłby hit TV? "Wodzianka" chce swój własny program

To byłby hit TV? "Wodzianka" chce swój własny program

29.10.2016, godz. 14:01
dominika zasiewska
foto: AKPA

Dominika Zasiewska zasłynęła jako "wodzianka", czyli osoba podająca wodę w programie Jakuba Wojewódzkiego (często w bardzo niekompletnym ubiorze). Po tym jak zaszła w ciążę showmen znalazł jej następczynię a o niej zrobiło się cicho. Jak się jednak okazuje, planuje ona powrót do show biznesu.

W rozmowie z Agnieszką Szulim wspominała, że rozstanie z programem było dla niej ciężkie. Została przyszłą mamą bez pieniędzy. Jednak zła passa skończyła się i Dominika stanęła na nogi. Urodziła dziecko, wyszła za mąż, a między czasie zdążyła sobie kupić nawet BMW. Jak mówiła: – Kuba mnie zostawił bez pracy na bruku. Ciężarną wywalić to jest po prostu dramat moim zdaniem. Zostawił mnie bez środków do życia.

Wodzianka przyznała "Faktowi", że tęskni jednak za show biznesem i zwyczajne życie trochę już nudzi. Wpadła więc na pomysł... poprowadzenia własnego programu. Jak mówiła: – Bardzo chciałabym prowadzić własny program o tematyce publicystycznej. To nie będzie nic superambitnego, taka bieżąca tematyka, dotycząca wszystkich. Nie tęsknię za show biznesem, ale brakuje mi tej adrenaliny, która jest na planie programu.

Chcielibyście jej program w TV?

Zobacz także: Chylińska GORZKO o swoim macierzyństwie

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: