ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Były chłopak Edyty Herbuś ujawnia kulisy ich związku

Były chłopak Edyty Herbuś ujawnia kulisy ich związku

15.07.2016, godz. 11:29
Edyta Herbuś
Edyta Herbuś foto: AKPA

Dawid Ozdoba, striptizer i były partner Edyty Herbuś w swojej książce ujawnił kilka gorących faktów na temat ich związku. Jak wyglądały początki Edyty Herbuś w Warszawie?

Dawid Ozdoba, striptizer z grupy "BadBoys", wydał swoją pierwszą książkę pt. "Wieczór panieński. Cała prawda". Ujawnia w niej kulisy związku z Edytą Herbuś. Okazuje się, że poznał ją na planie reklamy w Warszawie. Był w drodze do studia, gdy minął drobną brunetkę w czerwonej sukience. Uroda Herbuś go zafascynowała.

"Zapamiętałem jej śliczne, naturalne usta. Piękne oczy. To były jej początki w Warszawie. Boże, jaka dziewczyna!, pomyślałem i zaproponowałem odwiezienie po zdjęciach do domu" - napisał Ozdoba. Herbuś się zgodziła, dała mu też swój numer telefonu. Niedługo potem przenocowała u niego, a później para zamieszkała razem.

Ozdoba wspomina, że początki Edyty w Warszawie nie były łatwe. Na każdym castingu słyszała, że jest za drobna, by ją zaangażować. Striptizer starał jej się pomóc, jak twierdzi, miał już wtedy spore kontakty. "Zrobiłem Edycie pierwsze zdjęcia, dosłownie pod drzewami, niedaleko jednej agencji. Miała wtedy na sobie kostium kąpielowy, wyglądała świetnie. Tak właśnie wyglądała debiutancka sesja mojej byłej partnerki" - pisze.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: