ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Były mąż Kozidrak po rozwodzie wypoczywa z piękną brunetką [ZDJĘCIA]

Były mąż Kozidrak po rozwodzie wypoczywa z piękną brunetką [ZDJĘCIA]

11.08.2016, godz. 02:00
ANDRZEJ PIETRAS_1PUBL
ANDRZEJ PIETRAS foto:

Minął miesiąc od dnia, w którym oficjalnie zakończyło się małżeństwo Beaty Kozidrak (56 l.) i Andrzeja Pietrasa (62 l.). I choć były mąż gwiazdy Bajmu na początku nie mógł się pogodzić ze stratą ukochanej, wszystko wskazuje na to, że układa sobie życie na nowo. I to u boku pięknej brunetki.

- Decyzja Beaty o rozwodzie spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. W końcu nasze małżeństwo trwało 38 lat. Szkoda słów. Ale widocznie tak miało być. Wierzę, że będziemy szczęśliwi - żalił się w wywiadzie. Pietras nie pojawił się nawet na sali sądowej. - Było to dla niego zbyt bolesne - mówił nam wtedy jego przyjaciel.

Wszystko wskazuje jednak na to, że były mąż Kozidrak nareszcie pogodził się z nową rzeczywistością. Andrzej od kilku dni leczy złamane serce w towarzystwie pięknej brunetki, z którą widywany był jeszcze przed rozwodem. Pietras z przyjaciółką wybrali się do Juraty, gdzie razem spędzali czas. Spacery, czułe gesty, wspólne obiadki, a także opalanie na tarasie ekskluzywnego hotelu sprawiało, że na jego twarzy non stop malował się uśmiech. Czyżby były mąż piosenkarki znów się zakochał?

Ostatnio nawet Beata Kozidrak przyznała, że jest zakochana. Jednak w czasie gdy jej były mąż spędzał czas z nową przyjaciółką, ona odwiedziła swoją starszą córkę Kasię i jej rodzinę. Piosenkarka w przeciwieństwie do Andrzeja ze swoją nową połówką spotyka się po kryjomu.

- Chce zachować to uczucie tylko dla siebie - mówią jej znajomi.

Zobacz: Nowy program Szulim dopiero na wiosnę!

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: