ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Były mąż Małgorzaty Rozenek o rywalizacji z Majdanem

Były mąż Małgorzaty Rozenek o rywalizacji z Majdanem

03.11.2016, godz. 10:53
Były mąż Rozenek o rywalizacji z Majdanem
foto: Fotomontaż AKPA

Czy Radosław Majdan rywalizuje z Jackiem Rozenkiem? Aktor przerywa milczenie i opisuje swoje relacje z nowym mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan

Jacek Rozenek po rozwodzie z Małgorzatą Rozenek zgodnie dzieli się obowiązkami związanymi z wychowaniem ich synów Stasia i Tadeusza. Gdy Perfekcyjna wyjechała do Azji na nagrania programu "Azja Express" to właśnie on zajmował się chłopcami. "Nie ma między nami żadnych konfliktów na tym tle. Dogadujemy się bez problemów" - podkreśla aktor w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo". Mimo zapewnień o doskonałych relacjach kolorowa prasa jeszcze kilka miesięcy temu próbowała wmówić aktorowi rywalizację z Radosławem Majdanem - trzecim mężem Małgorzaty. Zapytany o komentarz w tej sprawie Rozenek odpowiedział:

- Życzę im obojgu jak najlepiej i cieszę się, że Małgosia znalazła fajnego faceta, który z prawdziwym zaangażowaniem pomaga nam zajmować się dziećmi. Nigdy nie było w tej kwestii rywalizacji między nami. Radek szanuje to, że jestem ojcem Stasia i Tadzia. Wierzę, że wszystkie ważne decyzje dotyczące moich synów, będziemy podejmować razem z Małgosią - czytamy w rozmowie Jacka Rozenka z tygodnikiem "Na Żywo".

Bądź na bieżąco z najważniejszymi plotkami na temat gwiazd. Polub nas na Facebooku już teraz

Aktor przyznał się do tego, że kibicował byłej partnerce, podczas jej występu w "Azja Express". Z drugiej jednak strony zabrakło mu czasu na obejrzenie wszystkich odcinków show.

- Doskonale wypadła razem z Radkiem. Trzymałem za nich kciuki, choć przyznam się, że nie śledziłem wszystkich odcinków. Mam jednak sporo pracy - czytamy w "Na Żywo".

ZOBACZ: Rozenek o nowym show: "Chcielibyście zajrzeć do naszej sypialni"

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: