ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Cayra poderwała żonatego Alana z "Warsaw Shore"

Cayra poderwała żonatego Alana z "Warsaw Shore"

01.09.2016, godz. 05:00
Cayra i Alan
Cayra i Alan foto:

Cayra (29 l.) w towarzystwie przystojnego Alana Kwiecińskiego wygląda na bardzo szczęśliwą. Spędzili ze sobą cały dzień. Widać, że świetnie się czują w swoim towarzystwie. Romans? A gdzież tam! Cayra i Alan wprawdzie tworzą ładną parę, ale spotkali się służbowo - kręcą klip do piosenki.

Niedawno na ulicach Warszawy wokalistka Groovebusterz kręciła klip do piosenki "Daj mi siebie". Tekst opowiada o kobiecie, która nie pogardzi nawet żonatym mężczyzną!

- Piosenka mówi o perypetiach damsko-męskich. Gram rolę przebiegłej i niewdzięcznej łamaczki męskich, zajętych serc - śmieje się w rozmowie z "Super Expressem" Cayra, która prywatnie wierzy w czystą i prawdziwą miłość.

W rolę wybranka jej serca wciela się kontrowersyjny uczestnik hitu "Warsaw Shore" Alan. Piosenkarka i celebryta bardzo się polubili. - On jest świetnym, pełnym poczucia humoru facetem. Podobało mi się, jak nosił mnie na rękach. Bardzo lubię silnych mężczyzn. Sprawdził się również jako aktor. Być może jeszcze kiedyś zaproszę go do wspólnego projektu - dodaje.

Klip będzie miał premierę jeszcze we wrześniu, oczywiście w stacji Polo TV.

Zobacz także: Hanna Lis: to bzdura, że można żyć bez pieniędzy

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: