ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Cezary Pazura: talent komediowy się nie opłaca

Cezary Pazura: talent komediowy się nie opłaca

27.06.2017, godz. 10:57
CEZARY PAZURA
CEZARY PAZURA foto: AKPA

Cezary Pazura jest najbardziej rozpoznawalnym aktorem komediowym w Polsce. Mimo że odniósł taki sukces uważa, że talent komediowy w naszym kraju się nie opłaca. Dlaczego?

Cezary Pazura odniósł sukces rolami w kultowych filmach "Kiler" i "Kilerów 2". Po tych filmach stał się najbardziej rozpoznawalnym aktorem komediowym w kraju. Uwielbiali go wszyscy, a język jego bohatera, Moralesa, wszedł do języka potocznego.

"Okrzyknięto mnie, że jestem aktorem numer jeden w Polsce" - powiedział Cezary Pazura Annie Wendzikowskiej. "Zawsze lubiłem bawić ludzi, rozśmieszać, ale w szkole teatralnej grałem poważne role. Poczytywałem sobie za atut, że brali mnie do komedii" - opowiedział.

Młodym studentom szkół teatralnych radzi jednak, żeby nie zdradzali się ze swoim talentem komediowym. "Talent komediowy kompletnie się nie opłaca. Smutne, nie?" - zapytał Anię Wendzikowską. W Polsce kręci się mało komedii, nie ma pieniędzy na takie filmy.

Cezary Pazura przyznał również, że namawia Juliusza Machulskiego na nakręcenie "Kilerów3". Chciałby, żeby ten film był połączeniem "Kilera" i "Seksmisji", dwóch największych hitów. Oglądalibyście?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: