ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Cezary Pazura WYZNAJE: Chcę znów być ojcem

Cezary Pazura WYZNAJE: Chcę znów być ojcem

08.08.2016, godz. 07:00
CEZARY PAZURA
CEZARY PAZURA foto:

Cezary Pazura (54 l.) to ojciec na medal. Nic zatem dziwnego, że aktor nabrał apetytu na powiększenie rodziny. Wraz z żoną Edytą (28 l.) marzą o kolejnym potomstwie. - Mamy tak ładne dzieci, że chcielibyśmy mieć ich więcej - wyznaje w rozmowie z "Super Expressem" Pazura.

Pazura, odkąd na jego drodze stanęła Edyta, stał się bardzo rodzinny. Po swoim ślubie w 2009 roku nie zwlekali długo z powiększeniem rodziny. Na świat najpierw przyszła córeczka Amelia (7 l.). A potem w prezencie na 50. urodziny Czarka pojawił się synek Antoni (4 l.). Aktor każdą wolną chwilę spędza ze swoimi pociechami. Bawi się z nimi, zabiera na wycieczki i robi wszystko, by miały jak najpiękniejsze dzieciństwo. Ojcostwo tak spodobało się aktorowi, że teraz namawia żonę na kolejną ciążę.

- Tak, chcielibyśmy mieć przynajmniej jeszcze jedno dziecko. Dziwne? - zapytuje sam siebie Pazura w rozmowie z "Super Expressem". - Mamy tak ładne dzieci, że chcielibyśmy mieć ich więcej! My kochamy dzieci, jesteśmy bardzo rodzinni. Nie widzę więc tego inaczej - dodaje szczerze.

Szczególnie że i Edycie bardzo podoba się bycie mamą. Opieka nad pociechami sprawia jej ogromną radość. Kto wie, może jeszcze w tym roku małżeństwo pochwali się dobrą nowiną.

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: