ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Chajzer w szpitalnym łóżku promuje nowy program. Kiedy premiera "Jak to się stało"?

Chajzer w szpitalnym łóżku promuje nowy program. Kiedy premiera "Jak to się stało"?

18.08.2016, godz. 11:26
Jak to się stało, Filip Chajzer
foto: Facebook

W środę 31. sierpnia TVN Turbo rozpocznie emisję nowego programu "Jak to się stało?". Filip Chajzer na własnej skórze sprawdzi, jakie błędy popełnili bohaterowie popularnych filmików, które podbijają Internet. - Niestety mi w trakcie realizowania zdjęć też często szło nie tak... Skręcona noga, zerwane ścięgna, wieczne rany, siniaki, krew, pot i tony stresu.

Już w środę 31. sierpnia TVN Turbo rozpocznie emisję nowego programu "Jak to się stało?", który poprowadzi Filip Chajzer. Dziennikarz przeanalizuje najciekawsze sytuacje przedstawiane w filmikach przesyłanych przez widzów. Na własnej skórze przekona się jakie błędy popełnili ich bohaterowie.

A co sam Filip Chajzer mówi o nowym programie?

- To będzie program niezwykły. Na własnej skórze sprawdzę w nim ludzkie katastrofy zarejestrowane telefonami bądź kamerami, które każdy może znaleźć w internecie, ale mało kto ma odwagę sprawdzić co poszło nie tak - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Filip Chajzer. - Niestety mi w trakcie realizowania zdjęć też często szło nie tak... Skręcona noga, zerwane ścięgna, wieczne rany, siniaki, krew, pot i tony stresu. Im bardziej bałem się kolejnych wyzwań tym ekipa realizująca program miała większy ubaw, mam nadzieję, że w trakcie oglądania programu na antenie TVN Turbo też sam będę się z tego śmiać - dodaje.

W zwiastunie programu widzimy, jak Chajzer podejmuje się coraz to bardziej niebezpiecznych wyzwań. Skacze ze spadochronem, gra w rugby, pilotuje awionetkę, tańczy na rurze, uczy się skakać na deskorolce...to wszystko doprowadza go do szpitalnego łóżka, gdzie zabandażowany, niczym mumia, dochodzi do zdrowia. Będziecie oglądać nowy program w TVN Turbo?

Zobacz: Weronika Rosati komentuje wniosek o ukaranie Piotra A. "To była formalna konieczność"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: