ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Cher o Donaldzie Trumpie: "Pier*olony idiota!"

Cher o Donaldzie Trumpie: "Pier*olony idiota!"

25.08.2016, godz. 09:36
Cher, Donald Trump
foto: Eastnews / Facebook

"Przypomina mi Stalina i Hitlera. Jest pier*olonym idiotą! To mizogin i potworny człowiek, a jego kampania to rasistowski cyrk!" - tak o Donaldzie Trumpie mówiła Cher na wiecu Hillary Clinton. Gwiazda nie ukrywa swojego poparcia dla kandydatki Demokratów. Jak myślicie, czy jej zaangażowanie w politykę przełoży się na wynik głosowania?

Cher, jak wiele gwiazd, postanowiła zaangażować się w politykę. Wokalistka nie ukrywa swojego wsparcia dla Hillary Clinton, która walczy o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych. W ostatnią niedzielę aktorka wygłosiła przemówienie na wiecu kandydatki Demokratów w Provincetown, w stanie Massachusetts. Gwiazda nawiązała do filmu, którego główną postacią jest seryjna morderczyni dzieci. Nie zostawiła suchej nitki na Donaldzie Trumpie, którego porównała do Hitlera i Stalina.

- On jest jak Patty McCormack, notoryczny kłamca, nieczuły na krzywdę i cierpienie. Do tego szalony. On nie chce, aby Ameryka była potęgą. On chce, aby była państwem tylko dla białych. Przypomina mi Stalina i Hitlera. Jest pier*olonym idiotą! To mizogin i potworny człowiek, a jego kampania to rasistowski cyrk! - przekonywała zgromadzony pod sceną tłum.

Z kolei o Hillary wypowiedziała się w samych superlatywach. - Jest nieśmiała i nie jest najlepszym mówcą na świecie, ale wierzę w nią i wiem, że każdego dnia będzie pracować na korzyść nas wszystkich - powiedziała.

Zobacz: Tomasz Karolak (45 l.): Większa moc w "Rodzince"

Po jej przemowie, Clinton nie ukrywała swojej wdzięczności i z dumą przyznała, że cieszy się, że Cher ją wspiera. - Nie umiem wyrazić jak podekscytowana jestem tym, że mam Cher po swojej stronie – mówiła.

Jak myślicie, czy poparcie gwiazdy przyczyni się do jej zwycięstwa?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: