ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Chirurg plastyczny gwiazd o marihuanie leczniczej: Słyszałem, że Pan Kaczyński...

Chirurg plastyczny gwiazd o marihuanie leczniczej: Słyszałem, że Pan Kaczyński...

30.08.2016, godz. 14:37
gojdź
foto: Super Express TV

Doktor Krzysztof Gojdź, znany też jako chirurg plastyczny gwiazd, apeluje do ministra zdrowia o zalegalizowanie marihuany leczniczej. Za przykład podaje Jarosława Kaczyńskiego. Słusznie?

Krzysztof Gojdź w rozmowie z Pauliną Koziejowską, reporterką superexpress.tv, zaapelował do ministra zdrowia, Konstantego Radziwiłła, o legalizację leczniczej marihuany. Chirurg plastyczny gwiazd za przykład postawił ministrowi prezesa PiS, który kilka miesięcy temu zadeklarował, że jest za legalizacją. O stosunku Jarosława Kaczyńskiego do kwestii uśmierzania bólu medyczną marihuaną pisaliśmy w odrębnym artykule. Tymczasem Krzysztof Gojdź podkreślił, że marihuana jest mniej uzależniająca od morfiny, którą często podaje się cierpiącym pacjentom.

- Dajmy szansę naszym pacjentom, aby mogli się leczyć tą marihuaną leczniczą, aby godnie przeżyli tę chorobę (...) Mam nadzieję, że polski rząd będzie na tyle nowoczesny, że pozwoli leczyć się marihuaną lecznicą, a także zarejestruje w Polsce leki, które w swoim składzie zawierają wyciągi z marihuany - zaapelował Krzysztof Gojdź.

ZOBACZ: Gojdź ostro kończy spór z Terlikowskim: "Gnojku, odwal się od kobiet!"

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: