ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Chodakowska tłumaczy, dlaczego nie dołączyła do czarnego protestu

Chodakowska tłumaczy, dlaczego nie dołączyła do czarnego protestu

04.10.2016, godz. 13:53
ewa chodakowska
foto: AKPA

Ewa Chodakowska w czasie "Ogólnopolskiego strajku kobiet" nie umieściła na swoich profilach społecznościowych symbolicznego hasztagu #czarnyprotest. Wiele fanek miało jej to za złe. Trenerka straciła cierpliwość i postanowiła wytłumaczyć swoją postawę. Sprawdź, dlaczego Ewa Chodakowska nie dołączyła do "czarnego protestu"?

Do tak zwanego czarnego protestu dołączyła spora grupa polskich aktorek, dziennikarek, piosenkarek i innych znanych osób. W poniedziałek 3 października media społecznościowe gwiazd roiły się od symbolicznych protestów wobec planów zaostrzenia przepisów prawa aborcyjnego. Fanki Ewy Chodakowskiej po cichu liczyły na to, że również trenerka stanie po stronie polskich kobiet. Niestety nic takiego się nie stało. Na głowę "trenerki wszystkich Polek" wylano falę krytycznych komentarzy. Zniecierpliwiona Chodakowska postanowiła wytłumaczyć się ze swojej decyzji. Na Instagramie umieściła długi wpis, w którym wyjaśniła, że nie ma zamiaru wywoływać światopoglądowych sporów na swoich profilach. Poprosiła również o uszanowanie swojej decyzji, gdyż jak napisała jej profile dotyczą jedynie takich tematów jak "- propozycje treningowe, - zdrowe przepisy, - motywacje na starcie .. - porady - ciekawe miejscówki - i pozytywna energia .. Niczego więcej tutaj nie znajdziesz ! Uszanuj to!".

Dlaczego Chodakowska nie dołączyła do czarnego protestu? Całość tłumaczenia ternerki publikujemy poniżej:

"Doszło do tego, ze jestem atakowana , ba! Zastraszana .. Nic dziwnego - tygodniowy zasięg social mediów 7-9 mln.. Od początku prowadzenia profili społecznościowych namawiano mnie do przeróżnych rzeczy, rożnych akcji .. nie zabrakło propozycji z partii politycznych .. Kto by nie skorzystał .. Na każdym kroku spotykam ludzi z "genialnym projektem" w który chcą mnie zaangażować .. Firmy, przedsięwzięcia, wydarzenia ... oczywiście idące za tym korzyści finansowe ! Kto by nie skorzystał .. Jestem zapraszana na ścianki, Eventy, billboardy, okładki, wszystkie możliwe polskie show - WSZYSTKIE (w ilu mnie widziałaś?) .. Kto by nie skorzystał ..? Gwarantuje Ci, ze wiele osob na moim miejscu postąpiłoby po drodze inaczej .. Ba! Wiele osob, wykorzystałoby te profile jako narzędzie do manipulacji .. Natomiast ja nigdy nie mieszam sie tutaj w sprawy religii czy polityki .. Moj fanpage i insta to miejsca wolne od konfliktów . Geneza ich powstania to MOTYWOWANIE I WSPIERANIE KOBIET do poprawy jakości życia !! Do zmian na lepsze .. do świadomości wolnego wyboru .. konsekwencji .. dyscypliny .. lepszej organizacji .. do prawa decydowania o sobie .. Zaszczepiłam w Polkach mnóstwo siły i przekonania, ze niemożliwe nie istnieje .. Bez skandalu, Bez kontrowersji ! Bez konfliktów !! Dlatego wciąż tu jesteś ! Zrobiłam (kokietki ze mnie nie bedzie) bardzo dużo dla polskich kobiet i wciąż robie .. SŁUCHAJ !! Poprzez treningi ze mną urosłaś w siłe.. Tak?? Korzystaj z niej w życiu wedle uznania ! Masz do tego prawo ! Rob to, co uważasz za słuszne.. Nikt nie ma prawa Ci tego odebrać czy decydować o Tobie ! Nie powiem Ci co masz robic .. Zrobisz tak jak uważsasz ! Pamiętaj tylko jedno !! Walcząc o prawo do wyboru, nie odbieraj go innym !! Ogromna część osób, jest wciąż tutaj tylko dlatego, bo ja jestem konsekwentna ! Bo trzymam sie obranej przez siebie drogi ! - propozycje treningowe, - zdrowe przepisy, - motywacje na starcie .. - porady - ciekawe miejscówki - i pozytywna energia .. Niczego więcej tutaj nie znajdziesz ! Uszanuj to !"

ZOBACZ: Rozenek do Chodakowskiej: "Chcesz rozsierdzić Radosława?!"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: