ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Chora na raka aktorka Beverly Hills pociesza Michaela Bublé. 3-letni syn wokalisty też choruje

Chora na raka aktorka Beverly Hills pociesza Michaela Bublé. 3-letni syn wokalisty też choruje

08.11.2016, godz. 14:06
Shannen Doherty wspiera Michaela Buble
foto: East News FOTOMONTAŻ

Shannen Doherty, czyli Brenda z serialu Beverly Hills 90210, wspiera Michaela Bublé. U 3-letniego syna wokalisty wykryto raka. "Zaufajcie swoim lekarzom" - zwróciła się do zrozpaczonego muzyka Shannen Doherty.

Chora na raka Shannen Doherty, aktorka znana z roli Brendy w serialu Beverly Hills 90210, pociesza zrozpaczonego Michaela Bublé i jego żonę. Kilka dni temu piosenkarz poinformował o chorobie nowotworowej swojego 3-letniego syna. Na czas leczenia Michael Bublé zawiesił swoją karierę muzyczną, prosząc jednocześnie o uszanowanie jego prywatności. Na post wokalisty zareagowała Shannen, u której po raz kolejny wykryto komórki nowotworowe.

- Zaufajcie swoim lekarzom. Upewnijcie się, że macie wspaniałych lekarzy, świetny zespół i, wiecie, takie organizacje jak American Cancer Society czy Stand Up to Cancer robią wiele dobrego na rzecz walki z rakiem - powiedziała była gwiazda serialu "Beverly Hills 90210". W rozmowie z Entertainment Tonight Online aktorka podkeśliła, że "jest obecnie prowadzonych wiele badań i mamy większe szanse" w walce z nowotworem.

W opublikowanym przez rodzinę oświadczeniu nie podano żadnych szczegółów związanych z chorobą dziecka. Jednak wiadomo już, że syn Michaela Bublé nie choruje na białaczkę. Szwagierka piosenkarza skontaktowała się z kilkoma argentyńskimi dziennikarzami, informując, że nowotwór zdiagnozowany u siostrzeńca to nie nowotwór krwi (jak na początku część mediów spekulowało).

ZOBACZ: Gwiazda "Beverly Hills" walczy z rakiem. Aktorka opublikowała poruszające zdjęcia

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: