ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Anna Guzik, Sonia Bohosiewicz, Tomasz Kot - razem ZRZUCILI ponad 40 KILO! Bo chude jest piękne

Anna Guzik, Sonia Bohosiewicz, Tomasz Kot - razem ZRZUCILI ponad 40 KILO! Bo chude jest piękne

17.07.2011, godz. 12:00
Anna Guzik
foto: AKPA

Jedni chudną, bo tego wymaga od nich rola, inni - aby dobrze wyglądać. Anna Guzik (35 l.), Sonia Bohosiewicz (36 l.) i Tomasz Kot (34 l.) w sumie zrzucili ponad 40 kilogramów.

Anna zaczęła się odchudzać dwa lata temu. Aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" waży teraz o ponad 10 kilogramów mniej i świetnie czuje się w nowej skórze. Jak udało jej się zrzucić zbędne kilogramy i nie wpaść w spiralę efektu jo-jo?

- Każdy ma swój sposób - mówi Ania. - Ja uprawiam sporty, zdrowo się odżywiam. Nie stosuję żadnych diet cud, bo w moim przypadku one w ogóle się nie sprawdzają - dodaje.

Przeczytaj koniecznie: Anna Guzik: Żaneta z Na Wspólnej zakocha się! - WYWIAD DLA SUPERSERIALI.PL

Blisko 15 kilogramów zrzuciła Sonia Bohosiewicz (36 l.). Aktorka z serialu "Usta, usta" musiała schudnąć, by zagrać w filmie "Syberiada polska". Gdyby nie to, w ogóle nie myślałaby o odchudzaniu.

- Ja kocham jeść - tłumaczy Sonia. Mimo to już nie je tyle, ile dawniej. Stara się utrzymać wagę, bo podoba się sobie, gdy patrzy w lustro.

Dla potrzeb filmu na dietę przeszedł również Kot. Aktora zobaczymy niebawem w "Yumie", gdzie pozbawiony ponad 15 kilogramów, gra gangstera po przejściach. Tomasz nie obiecuje jednak, że nie przytyje.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: