ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Chylińska GORZKO o swoim macierzyństwie

Chylińska GORZKO o swoim macierzyństwie

29.10.2016, godz. 10:21
Agnieszka Chylińska
foto: © AKPA

Agnieszka Chylińska po nagraniu nowej płyty (po 7 latach przerwy) udzieliła wywiadu Magdzie Mołek. Opowiadała w nim o tym, że jej życie nie jest usłane różami. Zasugerowała również, że w jej małżeństwie pojawił się kryzys. Najbardziej nieoczekiwanie jurorka "Mam talent" wypowiedziała się jednak o swoim macierzyństwie.

Chylińska przyznała szczerze, że artystyczna abstynencja nie była dobrym życiowym wyborem. Ostatnie siedem lat poświęciła w pełni na wychowanie trójki dzieci i teraz żałuje swojego wyboru. Stawiając jedynie na macierzyństwo Agnieszka "zrezygnowała z siebie" i teraz jest w fazie poszukiwań.

Jak mówiła: - Wszystko chciałam robić sama, żadnej niani, żadnego ściągania rodziców. Chciałam wszystkim pokazać, jaka jestem dzielna i to mnie umordowało na maksa (...) Cieszę się, że mam pracę. Powinny być zdrowe proporcje, mam czas dla dzieci i mam czas dla siebie. Ja to właśnie spieprzyłam, ja się w pełni przez 7 lat poświęciłam dzieciom. Przegrzałam bardzo. W ch*j jestem rozczarowana. Nie podoba mi się.

Słowa te okazały się zastanawiające dla internauty, który przypomniał wywiad Chylińskiej sprzed 3 lat:

 

 

Zobacz także: Rozenek pozywa Wojewódzkiego "bo jej zszargał reputację"!Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: