ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Chylińska u Wojewódzkiego o małżeństwie: "Mieliśmy symulację rozwodu"

Chylińska u Wojewódzkiego o małżeństwie: "Mieliśmy symulację rozwodu"

12.10.2016, godz. 10:17
Agnieszka Chylińska
foto: Fotomontaż SE.pl

Agnieszka Chylińska u Kuby Wojewódzkiego odniosła się do doniesień na temat kryzysu małżeńskiego. Czy piosenkarka nadal jest w związku z mężem Markiem?

Agnieszka Chylińska gościła u Kuby Wojewódzkiego. Odcinek z jej udziałem został wyemitowany 12 października 2016 roku. Podczas spotkania nie mogło zabraknąć wątku dotyczącego nowej płyty artystki "Forever Child". Kuba Wojewódzki pochwalił się Chylińskiej, że przesłuchał już jej nowy krążek i jak stwierdził "ogarnęło mnie zimno". Dziennikarz stwierdził, że teksty piosenek z płyty "Forever Child" mogą wskazywać na to, że Chylińska przechodzi poważny kryzys. Dodajmy, że kilka dni wcześniej piosenkarka w programie Jarosława Kuźniara wspominała, że ma problemy w życiu prywatnym, które nie układa się tak jakby tego chciała. Po tej wypowiedzi, media zaczęły spekulować o rozwodzie Chylińskiej. Temat życiowych problemów podjął również Wojewódzki.

- Jesteś nieszczęśliwą kobietą - stwierdził Wojewódzki. Chylińska nie była zadowolona z tego pytania, nic więc dziwnego, że jej reakcja była bardzo gwałtowna.

Na Se.pl przeczytasz najnowsze plotki na temat gwiazd. Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

- Nie. Nie wmawiaj mi tego i nie zachowuj się jak gościu z tabloidów, bo ja nie chciałabym, żeby cokolwiek zostało mi wmówione. Rzeczywiście, kiedy robiłam tę płytę, a robiłam ją ładnych parę lat, bywały momenty kiepskie na maksa. Głównie w moim prywatnym życiu. Minął już jednak czas i mam nadzieję, że moje sprawy się wyprostują. Zresztą, śmieję się z moim mężem Markiem, że myśmy sobie przez te ostatnie kilka dni zrobili symulację rozwodu w tabloidach. I powiało czymś bardzo niefajnym - powiedziała.

ZOBACZ: Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: